Звіт за 2016р. по програмі “Одна гривня дітям” (БФ Крила надії”)

Доброго дня! Звітуємо про надходження коштів протягом 2016 року по програмі “Одна гривня дітям” для підопічних Благодійного фонду “Крила надії”.

Протягом 2016 року ви пожертвували для дітей 1500грн. В цю суму входять:

  • адресні пожерви – це коли покупець при оформленні замовлення спеціально вибирає цю послугу на нашому сайті і жертвує від 1 гривні і більше,
  • усі різниці при оплаті замовлення – коли клієнт оплачує через термінал та не має змоги оплатити рівну суму за замовлення, то зазвичай клієнт оплачує трохи більше необхідної суми. Усі такі переплати ми зараховуємо на пожертви для БФ “Крила надії” (фонду і покупцю приємно, а наш бухгалтер тішиться, що нема в бухгалтерії висяків :)))
  • доплата від інтернет-магазину Аґрафка для круглої суми пожертви :)

Кошти було передано у  фонд наприкінці січня місяця (на жаль, раніше не вийшло передати кошти, бо тепер Хобі-центр Аґрафка та БФ “Крила надії” знаходяться у різних частинах міста Львова).

Підтвердженням служить фінансовий звіт Благодійного фонду за січень 2017р. – переглянути можна тут (надходження 31.01.2017).

Ми хочемо подякувати усім, хто долучився до такої благородної справи! Нехай це були копійки і для більшості з нас це були незначні суми, але разом це 1500грн! і ми впевнені, що таки комусь вони допоможуть!

Дякуємо!


(с) Аґрафка, 2017