Завдання “Це секрет…”

Доброго дня, любі аґрафочки! Ми до вас із новим рукодільним завданням – “це секрет…” Тема звучить досить таємничо, тому ми трошки пояснимо, на що саме хочемо вас надихнути цим завданням. Робота для цього завдання має мати в собі якусь цівинку, секретик, щось, що не зразу видно чи зрозуміло на перший погляд. Наприклад, листівки-шейкери, або листівки з рухомими елементами, або з кишеньками, де щось ховається. Це можуть бути блокноти із таємними кишеньками. Рамочка або ж коробочка із якимось цікавим елементом, який відкривається. Тут межа – тільки ваша уява.

Наші запрошені дизайнери та неймовірна команда дизайнерів працювали над цим завданням, мугикаючи пісні про секретики й таємниці. І їм вдалося створити для вашого натхнення неймовірні роботи! Вас сьогодні накриє хвиля краси та вигадливості. Кожна зрозуміла завдання по-своєму, тож нижче ви знайдете дуже багато підказок. Розглядайте, читайте, і пам’ятайте, що деякі секретики можна буде вивідати лише у блогах дизайнерів. ;)

Роботи наших запрошених дизайнерів:

Julia Myr

Здравствуйте, меня зовут Юлия! Живу я в зеленом городе Харькове. Спасибо большое за приглашение поскрапить с Аґрафкой :)

Тема задания очень заинтриговала, т.к. я люблю замысловатые конструкции из бумаги, а тут целое задание для экспериментов и вдохновения.

С конструкцией я определилась сразу, а вот внешний вид – это было уже сложнее. В итоге решила, что раз задание “моя таємниця”, то и открытка будет отражать меня и мое мироощущение и секрет который никто не знает, а я поделюсь им с вами.
Свое ощущение передала через винтаж с отголоском 20-х годов, а вот секрет.. секрет я решила сделать на самом видном месте – это розы, да-да, розы и розы везде на первом плане, втором и спрятанные за шторками в открытке! Никто не знает, даже муж, (и это чистая правда) что я просто обожаю маленькие розовые розочки! Почему так сложилось я не знаю, но именно эти маленькие розочки получились большим секретом, который никто не знает :)

Спасибо Аґрафке за такое приятное и интересное задание, было приятно его воплощать в жизнь!

Julia Myr_agrafka_july2015

Julia Myr_agrafka_july2015_2

Ганна Charming owl

Аґрафка дійсно надихає!! Адже з кожним завданням хочеться зробити щось цікаве та оригінальне, і практичне, звісно ж! Отже, моя робота має аж кілька цікавинок! Так-так, візьму на себе таку відповідальність)) На перший погляд – це звичайна косметичка… але якщо зазирнути глибше… то відкривається багато чого цікавого. Вона може слугувати органайзером для рукоділля – чи то вишивка, чи в’язання, а може стати гарною помічницею для зберігання косметики. Давно мала в планах зробити щось подібне, але то часу немає, то іншої роботи багато. Тепер усі мої гачки будуть на своїх місцях, а то вони мали звичку десь губитися))

Ганна Charming owl_agrafka_july2015

Ганна Charming owl_agrafka_july2015_2

Maria Dvorak

Давно хотела сделать альбомчик про будни сына в детском саду по типу, как у меня были в детстве…но постоянно чего-то не хватало, то подходящей бумаги, то идеи, то времени. Частично реализовать задуманное помогли профессиональные фото с 8-ми мартовского утренника, которые отдавали в распечатонном виде,  думаю именно благодаря этому и сложился миник. Увидев тему задания, поняла, что как раз все фото можно вместить в один разворот и добавить раскладушек, что придаст альбомчику секретности и динамики. Всегда записываю в блокнотик слова для сценок выданные Денису – распечатала фразы на подходящей бумаге и вклеила под фото. Теперь планирую оформить в подобном формате и осенний утренник ;)

Maria_Dvorak_agrafka_july_2015_1

Maria_Dvorak_agrafka_july_2015_2

 

І роботи нашої команди дизайнерів:

Nataliya Mishchenko

Magic box – это киндер-сюрприз среди открыток. Но внутри сюрпризы не заканчиваються! Тут есть 2 карманчика, в которые можно положить фото лучшей подруги. Внутри конфетки легко помещается не только денежный подарок, но и красивое украшеньице)

Nataliya Mishchenko_agrafka_july2015

Nataliya Mishchenko_agrafka_july2015_2

Anastasiya Gladkaya

По заданию я сделала светлую открытку из нежнейшей бумаги Tilda. Засекречены у меня в работе слова благодарности на лицевой стороне открытки под любящим сердцем). Конструкция связывается шелковым бантом.

Anastasiya Gladkaya_agrafka_july2015

Anastasiya Gladkaya_agrafka_july2015_2

opko

Блокнот “Дівочі таємниці”. Кожна юна дівчина прагне мати невеличкий записничок-щоденник для запису своїх мрій та бажань. Усі таємниці заховані у форзацах – це серденько з тканини, що міститься в кишеньці та чекає, коли ж воно буде подароване і тег для запису найпотаємнішого.

opko_agrafka_july2015

opko_agrafka_july2015_2

Svetlana Berezinskaya

Люблю творити міні-альбоми. Чудова річ, щоб розповісти про якусь гарну і дуже важливу подію у житті. Цього разу, в мене вийшов ось такий альбом у формі кола, коли я була, майже такої форми. :)

Svetlana Berezinskaya_agrafka_july2015

Svetlana Berezinskaya_agrafka_july2015_2

Vika Sopulik

У меня по нашему заданию получилась шебби-открытка на память нашей учительнице в развивающей школе. Она у нас именно такая – нежная и романтичная)))))) ….

Vika Sopulik_agrafka_july2015

…но это не просто открытка – а открытка-конверт с секретом-сюрпризом внутри. Внутрь мы положили несколько самых милых фотографий с занятий, а также с утренников, которые прошли у нас за год))))) Для нашей учительницы это точно будет сюрпризом!

Vika Sopulik_agrafka_july2015_2

Катя Чудінова

Що може бути більш таємничим, ніж напівпрозорість? :) Секрет моєї роботи – у невагомих квітах, відштампованих на цупкій кальці та у золотих акцентах, загадково виринаючих з квіткової композиції.

Катя Чудінова_agrafka_july2015

Катя Чудінова_agrafka_july2015_2

Аlёnushka

У мене по завданню народився секретний блокнотик!

М”якенький, пухкенький і з секретом всередині :)

Аlёnushka_agrafka_july2015

Светлана Fotinia

В мене така на перший погляд проста листівка, але насправді вона дуже наповнена… любов’ю до коханої людини. Саме так як почуття не зразу відкриваєш, а лише потроху, тримаючи якусь інтригу)

Светлана Fotinia_agrafka_july2015

Светлана Fotinia_agrafka_july2015_2

Правила завдання:

 • Ваша робота має відповідати темі завдання, робота має бути із “секретом”;
 • ви можете додати у завдання не більше трьох своїх робіт;
 • ваша робота може брати участь в інших завданнях;
 • ваша робота НЕ може брати участь у кількох завданнях від Аґрафки одночасно;
 • кожна робота, з якою ви подаєтеся на завдання, має бути розміщена в окремому повідомленні із посиланням на блог Аґрафки та банером завдання;
 • просимо додавати у лінки посилання на конкретний пост із роботою, а не на весь блог;
 • в пості з роботою додайте банер завдання:

це найбільша моя таємниця-2

 • у рукодільних завданнях Аґрафки можуть брати участь роботи з будь-якого виду рукоділля;
 • у завданні можуть брати участь тільки нові роботи, опубліковані в день або після виходу завдання;
 • переможець завдання буде визначений генератором випадкових чисел;
 • найкращі роботи завдання обиратимуть дизайнери Аґрафки.

Приз:

приз від аграфки - липень

 

Набір паперу 20х20см Glitz Design – Love You Madly

Терміни завдання:

Завдання триватиме до 3 серпня 2015.

Переможців завдання буде оголошено 7-8 серпня.

З нетерпінням чекаємо на ваші шедеври:(c) Аґрафка, 2015

 • Олена Гоєва

  Як інтересно! Знайшла багато цікавих ідей і натхнення! Йду творити!!!

  • Бажаємо натхнення і чекаємо з нетерпінням!

 • Люда Курись

  Оце так завдання! Дівчатка, ви дивуєте і надихаєте!))) Роботи просто прекрасні!

  • Дуже дякуємо, Людо! Нам бракує ваших чудових творінь, приєднуйтесь!

 • роботи дизайнерів просто неймовірні!! стільки ідей, вау!!