Завдання “Різдво цілий рік” #жовтень2015: свічки

Доброго дня, любі аґрафочки! Перші холоди та перший сніг надихнули вас інтенсивніше почати готуватися до Різдва? Сподіваємося, що так, адже сьогодні третя п’ятниця місяця, а це значить, що ми знову маємо для вас нове завдання із рубрики “Різдво цілий рік”.

Щоб спрямувати творчу енергію в певному напрямку, наші зимові завдання завжди мають певну умову. Цього разу пропонуємо вам створити листівку або тег із обов’язковим елементом, а це – свічки (може бути лише одна свічка).

І для натхнення пропонуємо переглянути роботи наших дизайнерів:

Kasia Chudinova

В мене вийшла листівочка в класичній різдвяній палітрі зі штампованим фоном і штампиком-свічкою

Kasia Chudinova_agrafka_octovber2015

Anastasiya Gladkaya

Уже не за горами всеми любимые праздники, процесс работы над открыткой приносит все больше удовольствия и подогревает интерес: “А что же в этом году всем принесет Дед Мороз?)”. Каждый год у меня меняются предпочтения в материалах и палитре. В этом году мой любимый голубой вытесняет нежно-зеленый цвет)

Anastasiya Gladkaya_agrafka_octovber2015

opko

Як вже хочеться швидше відчути дух зимових свят. Запалити воскову свічку і дотримуючись усіх традицій зустрічати Святвечір.

opko_agrafka_october2015_1

opko_agrafka_october2015_2

Юлия Гаевская

Уже совсем скоро нужно будет готовить новогодние подарочки, а к ним полагаются праздничные теги! Мой тег сделан из крафтового гофрокартона, я использовала эмбоссинг в двух цветах и дырокол с листиками.

Юлия Гаевская_agrafka_october2015

Soniachna

Ялинка і теплі вогники свічок створюють неймовірний святковий настрій!! За вікном порипує сніжок, а вдома затишно і тепло, усі готуються до найчарівнішого свята року – Різдва :)

Soniachna_agrafka_october2015-1

Для створення листівки я використала такі матеріали з Аґрафки: крафт-основу для листівки, текстурну пасту з піском, глітер, спрей для фарбування стрічки, клей, чорнило, різні об’ємні квадратики, стрічку.

Soniachna_agrafka_october2015-3

Liliuska

Для цього завдання у мене вийшла ось така святкова листівка. Я обожнюю ефект крейдової дошки в листівках і штампи свічечки надихнули мене зробити саме таку листівку.

Candles Christmas (1 of 2)

У роботі використаний штамп миру та святкового настрою.

Candles Christmas (2 of 2)

Дівчата застосували і цікаві техніки, й оригінальні ідеї, тому обов’язково зазирніть до них у блог, щоби дізнатись усі подробиці створення робіт, а також потіште їх приємними коментарями, вони дуже старалися вас надихнути!

Нагадаємо правила різдвяних завдань:

  • до участі приймаються лише нові роботи;
  • обов’язково подавати посилання на саму роботу (статтю), а не на блог;
  • у своєму повідомленні обов’язково додати посилання на блог Аґрафки чи конкретне завдання;
  • у своєму пості розмістити банер рубрики “Різдво цілий рік”

christmas-agrafka-300x175

  • на одне завдання можна додати не більше трьох робіт;
  • під “роботами” маємо на увазі саме листівки і теги, довільної форми, обов’язково з місцем для написання побажань;
  • роботи мають відповідати темі (тобто приймаємо лише новорічні, зимові й різдвяні роботи) та містити обов’язковий елемент/матеріал;
  • можна одночасно податися на інші завдання.

Завдання триватиме до 16 листопада, 2015 р.

Один із учасників завдання отримає приз – сертифікат на покупку в магазині agrafka.com.ua (сертифікат покриває повну або часткову вартість покупки, доставка замовлення згідно діючих умов магазину), автори найкращих робіт на думку Аґрафки та запрошені дизайнери отримають одноразову 10% знижку на будь-яку покупку в нашому магазині. Створюймо свято разом!

podarunkovyj_sertyfikat_100-300x187

Переможця та запрошених дизайнерів буде оголошено після закриття завдання, а саме 26 листопада.

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи! Додавайте їх за допомогою InLinkz.


(c) Аґрафка, 2015