Завдання “Різдво цілий рік” #вересень2015: трафарет

Доброго дня, любі аґрафочки!  Сонечко пригріває по літньому міцно, напевно хоче наповнити нас теплом по вінця :) Та й не даремно, адже попереду довгий холодний період, який не всі проживають з радістю. Проте рукодільниць це не стосується – нас рятує творчість! І в зимових завданнях ми готуємось до найрадіснішого свята року – виявляється, воно не так уже й далеко ;) Тож беремо улюблені матеріали і поринаємо у новорічно-різдвяну казку рукодільних листівок і тегів. З думками про щасливих адресатів святкові вітання самі складаються докупки!

Щоб спрямувати творчу енергію в конкретному напрямку, наші зимові завдання завжди мають певну умову. Цього разу маємо обов’язкові матеріали: трафарет або маска.

І для натхнення пропонуємо переглянути роботи дизайнерів:

Запрошений дизайнер Марина-Floxa

В дитинстві обожнювала роздивлятися морозні візерунки на склі вікон, уявляла, як Дід Мороз бере пензля до рук і малює, старанно малює цілу ніч, щоб зранку була краса)) От і у моїй новорічній листівочці трафарет відіграє важливу роль – спомин про морозні ранкові вікна.

Floxa_agrafka_september2015_1

Floxa_agrafka_september2015_2

Запрошений дизайнер Юльона

Чомусь новорічні свята в мене стійко асоціюються з ялинковими прикрасами – кулями, дідом Морозом чи то Сантою на санях, що вночі розвозить дідям подарунки, та засніженим лісом. Тож саме така листівка в мене і вийшла. В роботі використала трафарет, текстурну пасту та спреї від ТМ Фабрика Декору, трохи мережива, вирубка, тичинки, завитки та сніжинки.

Юльона_agrafka_september2015_1

Юльона_agrafka_september2015_2

 Роботи нашої команди дизайнерів:

Nataliya Mishchenko

Ночь… Город… Звездное небо и скрипящий снег под ногами. Романтика, которая делает зиму сказочной) Использовала трафарет “Город” от Фабрики Декора.

Nataliya Mishchenko_agrafka_september2015_1

Nataliya Mishchenko_agrafka_september2015_2

Anastasiya Gladkaya

В своей новогодней работе с помощью трафарета я сделала снежный фон. Далее оставалось лишь добавить венок и пару украшений!)

Anastasiya Gladkaya_agrafka_september2015

Аlёnushka

Цього разу в мене листівочка з використанням негативу від вирубки! Давно хотіла спробувати цей прийом і ось час настав! Цей олень не може не створювати святковий зимовий настрій :) Фон з нуля з використанням спрею Фабрики Декору М”ятна свіжість, маски та текстурної пасти теж Фабрики Декору :)

Аlёnushka_agrafka_september2015_1

Аlёnushka_agrafka_september2015_2

Vika Sopulik

Моя новогодняя сказка…..мороз, который рисует узоры на оконном стекле….и волшебство дома, которое мы создаем украшая окошки….а всё кругом искрится и сияет белым….

Vika Sopulik_agrafka_september2015_1

И поближе морозные узоры за окном, который я создавала с помощью текстурной пасты и маски Memory box, а потом посыпала серебряным глиттером, чтобы он заискрил.

Vika Sopulik_agrafka_september2015_2

Soniachna

Мій тег знову в класичній палітрі: крафт, червоний, білий, золото. Дуже святково і ошатно :)

Soniachna_agrafka_september2015-2

Використала маску “цеглинки” і прозору пасту з кульками, золотий та білий акрил, ніж Memory box, різноманітний декор.

Soniachna_agrafka_september2015-3

Дівчата застосували і цікаві техніки, й оригінальні ідеї, тому обов’язково зазирніть до них у блог, щоби дізнатись усі подробиці створення робіт, а також потіште їх приємними коментарями, вони дуже старалися вас надихнути!

Нагадаємо правила різдвяних завдань:

  • до участі приймаються лише нові роботи;
  • обов’язково подавати посилання на саму роботу (статтю), а не на блог;
  • у своєму повідомленні обов’язково додати посилання на блог Аґрафки чи конкретне завдання;
  • у своєму пості розмістити банер рубрики “Різдво цілий рік”

christmas-agrafka-300x175

  • на одне завдання можна додати не більше трьох робіт;
  • під “роботами” маємо на увазі саме листівки і теги, довільної форми, обов’язково з місцем для написання побажань;
  • роботи мають відповідати темі (тобто приймаємо лише новорічні, зимові й різдвяні роботи) та містити обов’язковий елемент/матеріал;
  • можна одночасно податися на інші завдання.

Завдання триватиме до 12 жовтня, 2015 р.

Один із учасників завдання отримає приз – сертифікат на покупку в магазині agrafka.com.ua (сертифікат покриває повну або часткову вартість покупки, доставка замовлення згідно діючих умов магазину), автори найкращих робіт на думку Аґрафки та запрошені дизайнери отримають одноразову 10% знижку на будь-яку покупку в нашому магазині. Створюймо свято разом!

podarunkovyj_sertyfikat_100-300x187

Переможця та запрошених дизайнерів буде оголошено після закриття завдання, а саме 15 жовтня.

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи! Додавайте їх за допомогою InLinkz.(c) Аґрафка, 2015