Завдання “Різдво цілий рік” #травень2015: зірочки

Доброго дня, любі аґрафочки! Ми до вас знову із зимовим натхненням. Так-так, знаємо, що літо на носі. Але в нас рукодільниць так часто буває, що ось ніби літо, а вже Різдво, й треба поспішати, бо не встигаємо зробити листівочки для родичів, друзів… От тут Аґрафка й поспішає вам на допомогу зі своїми різдвяними завданнями. До Різдва наші учасниці будуть готові, як не повністю, то майже повністю. ;) І цього разу ми вам пропонуємо зробити роботу із використанням обов’язкового елемента травневого завдання, а це – зірочки.

І для вашого натхнення роботи дизайнерів:

Запрошений дизайнер Libella

В моей открытке мноооого звездочек :)

Женя Libella

 Роботи нашої команди дизайнерів:

Svetlana Berezinskaya

Незважаючи на весну за вікном, все одно приємно творити різдвяні листівки та теги. В цьому році мені їх катострафічно не вистачало, але завдяки завданню від Аґрафки, цю “помилку” можна виправити і не хвилюватися за повторення!

10393683_1132490816777667_3137097693962336091_n

Svetlana Berezinskaya

Nataliya Mishchenko

Новый год – яркий, сказочно-семейный праздник для меня. Очень захотелось поделиться этим теплом в виде домика и блеском-глитером с вами! А вдохновением для меня в этот раз выступили работы наших девочек с ДК!)

Nataliya Mishchenko

Nataliya Mishchenko

Anastasiya Gladkaya

Яркие самые разные звездочки одни из обязательных атрибутов праздничного украшения моего дома). Поэтому я с легкой ностальгией быстро справилась с нашим заданием!

Anastasiya Gladkaya

Vika Sopulik

У меня в этот раз получилась ну ооочень праздничная открытка – вся переливающаяся золотом и звездами!!!))) Большая звезда с глиттером, звездочки на чипборде – елочной игрушке, керамическая звездочка на прищепке, и много текстурных звездочек на фоне…. Открытка на текстильной основе – там и разные виды льна, и марля, и кружево, и вязаное полотно…

Vika Sopulik

Vika Sopulik

Аlёnushka

Цього разу в мене листівочка з саморобним фоном з нуля. Дуже полюбила я текстурні пасти, маски, спреї та пудри. З ними можна створити, що завгодно і що забажає ваша душа! Трішечки фантазії та зірочок і простенька листівочка готова :)

Аlёnushka

Аlёnushka

Катя Чудінова

Для нашого завдання я створила одношарову листівочку з чорним фоном, на якому за допомогою штампів та блискучих пудр розташувала багато зірочок :)

Катя Чудінова

Катя Чудінова

opko

В мене склалась листівка, яка асоціюється із теплом, домашнім затишком та казковою магією Різдвяних свят.

opko

opko

Soniachna

Міркуючи, що ж такого зіркового зробити на це Різдвяне завдання, згадала про стиль однієї з найулюбленіших скрап-гуру Elizabeth Kartchner (Dear Lizzy). І святкові теги створились на одному подиху!

Зіркове Різдво_1

Зіркове Різдво_3

Лілюська

У мене цього разу вийшла проста зимова листівка. Давно хотіла поекспериментувати зі штампами ялиночками та завитками. І от новий штамп олень надихнув мене на таку листівку. 

IMG_9556-1

Зірочки є частиною штампа, але я вирішила поверх відштампованих наклеїти дерев’яні зірочки. Оленя я розмалювала олівцем та покрила глітеровою ручкою, завдяки чому він весь виблискує й виглядає просто магічно! Шкода, що блиск не можна передати на фото.

IMG_9559-2

 

Дівчата застосували і цікаві техніки, й оригінальні ідеї, тому обов’язково зазирніть до них у блог, щоби дізнатись усі подробиці створення робіт, а також потіште їх приємними коментарями, вони дуже старалися вас надихнути!

Нагадаємо правила різдвяних завдань:

  • до участі приймаються лише нові роботи;
  • обов’язково подавати посилання на саму роботу (статтю), а не на блог;
  • у своєму повідомленні обов’язково додати посилання на блог Аґрафки чи конкретне завдання;
  • у своєму пості розмістити банер рубрики “Різдво цілий рік”

christmas-agrafka-300x175

 

  • на одне завдання можна додати не більше трьох робіт;
  • під “роботами” маємо на увазі саме листівки і теги, довільної форми, обов’язково з місцем для написання побажань;
  • роботи мають відповідати темі (тобто приймаємо лише новорічні, зимові й різдвяні роботи) та містити обов’язковий елемент/матеріал;
  • можна одночасно податися на інші завдання.

Завдання триватиме до 15 червня, 2015 р.

Один із учасників завдання отримає приз – сертифікат на покупку в магазині agrafka.com.ua (сертифікат покриває повну або часткову вартість покупки, доставка замовлення згідно діючих умов магазину), автори найкращих робіт на думку Аґрафки та запрошені дизайнери отримають одноразову 10% знижку на будь-яку покупку в нашому магазині. Створюймо свято разом!

podarunkovyj_sertyfikat_100-300x187

Переможця та запрошених дизайнерів буде оголошено після закриття завдання, а саме 18 червня.

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи! Додавайте їх за допомогою InLinkz.(с) Аґрафка, 2015