Завдання “Різдво цілий рік” #липень2015: ялинкова прикраса

Доброго дня, любі аґрафочки!  На календарі середина літа, всі насолоджуються теплим сонечком, смачними фруктами та безліччю інших переваг цієї пори року. Здається, в такий час нереально налаштувати себе на зимовий лад, хоч як не спокушають нас завдання і неймовірні роботи дизайнерів. Сьогодні Лілія Рицар привідкриє свою таємницю створення новорічно-різдвяних листівок і тегів:

“Створюючи зимові роботи, я думаю не про мороз і холод. Я думаю про затишок свята, усмішки, співи, мерехтіння лампочок на ялинці, свічок… Скрип снігу під ногами. Снігопад за вікном, коли такі великі лапаті сніжинки повільно-повільно лягають на землю. Отой спокій і тиша, які ті картинки несуть у собі, дуже надихають. І водночас надихає і гамір свят. Колядники, дзвіночки, сміх…”

Уявили собі? Чудові асоціації! Підтверджуємо – працюють безвідмовно :)

І, беручись з таким натхненням до участі в липневому завданні, пам’ятайте про обов’язковий елемент, а це – ялинкова прикраса.

А тепер для вашого натхнення роботи дизайнерів:

 

Запрошений дизайнер Juli_Cool

І знову дякую за запрошення) Мені було приємно створювати під час спекотного літа різдвяну листівку! На цей раз основним елементом є ялинкова прикраса, в мене їх аж дві. Також додала саморобну квітку, вирубку, в’язану квіточку, помпони, рафію, ягідку, імітація снігу – текстурна паста з піском, сухий глітер. А в основі листівки бумага Оctober Afternoon и DCWV.

Juli_Cool_agrafka_july2015

Juli_Cool_agrafka_july2015_2

 Роботи нашої команди дизайнерів:

Anastasiya Gladkaya

В этом задании мне очень помог мой новый шикарный нож для вырубки! Он настолько хорош собой, что все остальное мне показалось лишним. Немного дополнила его узоры крошечными пайетками звездочками и вышла открытка шейкер)

Anastasiya Gladkaya_agrafka_july2015

Аlёnushka

Коли за вікном страшенна спека і сонце намагається пройтися промінцями по скрап-столу, немає нічого кращого, ніж мріяти про зиму… Про сніг за вікном, про заметілі і завірюхи… А ще про зимові свята, які я просто обожнюю! Люблю прикрашати оселю і ялинку :) Ставити ялинку серед літа якось не комільфо, тому я обмежилася ялинковою іграшкою на листівці :) Використала справжню дерев’яшечку з ялинками.

Аlёnushka_agrafka_july2015

Аlёnushka_agrafka_july2015

Vika Sopulik

Моя новогодняя открыточка, в этот раз многослойная и насыщенная детальками, с чипбордом-ёлочной игрушкой в главной роли, в винтажных оттенках и припорошенная снегом….

Vika Sopulik_agrafka_july2015

Vika Sopulik_agrafka_july2015_2

Anairda Kashef

За що я люблю новорічні приготування так це за новорічні іграшки. Щороку я ретельно вибираю декілька нових найгарніших і сподіваюся в глибокій старості мати неабияку їх колекцію. А які новорічні іграшки полюбляєте ви?
В роботі використала папір та висічки від Lemon Owl, штампи від ТМ “Леся Згарда”, гессо та рідкі дотси від Фабрики декору і новорічний настрій.

Anairda Kashef_agrafka_july2015

Катя Чудінова

Цього разу в мене вийшла багатошарова яскрава листівка. Шукала-шукала я в себе готові новорічні прикраси, та й вириішила вирізати кульку самостійно і причепити до неї бантик :)

Катя Чудінова_agrafka_july2015

Soniachna

Створення цієї листівки справді починалось з ялинкових прикрас. А елементи попередніх завдань – сніжинки, півперлинки, калька, глітер – якось самі собою додались за компанію :) І вже зовсім скоро лунатиме: “Веселих свят!”

Soniachna_agrafka_july2015

Soniachna_agrafka_july2015_2

Дівчата застосували і цікаві техніки, й оригінальні ідеї, тому обов’язково зазирніть до них у блог, щоби дізнатись усі подробиці створення робіт, а також потіште їх приємними коментарями, вони дуже старалися вас надихнути!

Нагадаємо правила різдвяних завдань:

  • до участі приймаються лише нові роботи;
  • обов’язково подавати посилання на саму роботу (статтю), а не на блог;
  • у своєму повідомленні обов’язково додати посилання на блог Аґрафки чи конкретне завдання;
  • у своєму пості розмістити банер рубрики “Різдво цілий рік”

christmas-agrafka-300x175

  • на одне завдання можна додати не більше трьох робіт;
  • під “роботами” маємо на увазі саме листівки і теги, довільної форми, обов’язково з місцем для написання побажань;
  • роботи мають відповідати темі (тобто приймаємо лише новорічні, зимові й різдвяні роботи) та містити обов’язковий елемент/матеріал;
  • можна одночасно податися на інші завдання.

Завдання триватиме до 17 серпня, 2015 р.

Один із учасників завдання отримає приз – сертифікат на покупку в магазині agrafka.com.ua (сертифікат покриває повну або часткову вартість покупки, доставка замовлення згідно діючих умов магазину), автори найкращих робіт на думку Аґрафки та запрошені дизайнери отримають одноразову 10% знижку на будь-яку покупку в нашому магазині. Створюймо свято разом!

podarunkovyj_sertyfikat_100-300x187

Переможця та запрошених дизайнерів буде оголошено після закриття завдання, а саме 20 серпня.

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи! Додавайте їх за допомогою InLinkz.(c) Аґрафка, 2015