Завдання “Різдво цілий рік” #квітень2015: сніжинки

За вікном квітує весна, а в Аґрафці нове завдання рубрики “Різдво цілий рік“. Постійні учасники цієї рубрики погодяться з нашими дизайнерами, що створювати зимові роботи, коли на вулиці тепло й сонячно, неймовірно цікаво. У такому незвичному антуражі приходять несподівані ідеї та незвичні експерименти. І для цього завдання усі дизайнери створили цілковито різні роботи. Льодяна свіжість, вишукана елегантність, аромат імбиру та кориці, затишок дому в снігових заметах, і навіть квіти – як же без них у квітні. Проте роботи мають і дещо спільне, а саме – сніжинки. Так, саме ці зимові красуні є обов’язковим елементом завдання!

І для вашого натхнення роботи дизайнерів:

Запрошений дизайнер PolAnna

Дякую Аґрафці за запрошення і за гарний святковий настрій протягом цілого року! Для такого чудового завдання створила листівочку з багатьма символічними елементами: ялинкові прикраси як віконечка, у яких ми бачимо ніжні пухнасті сніжинки та теплі Різдвяні побажання.

Сніжинки1_PolAnna

Сніжинки2_PolAnna

Запрошений дизайнер Freetany

На створення зимового тегу мене надихнули чудові товари від ТМ Лесі Згарди. Колекція “Зимова пора” просто неймовірна: папір, висічки-сніжинки (маленькі, великі, сніжинки у бордюрах), написи у віршах – все для того, щоб творити з легкістю та натхненням.. Ну і звичайно штампи сніжинки – куди ж без них?

FREETANY Shpachynska 2015 Zymovyi tag 02.jpg

Alënushka

В мене цього разу багатошарова листівочка без фарб, паст та спреїв. Чисто паперова з улюблего папірчику ММЕ. Та з купкою різних сніжинок! Папір, до речі, придбала в Аграфці.
Noel – це дерев’яшечка Studio Calico. Сподіваюся, змогла надихнути ноткою зимового настрою серед квітучої весни.
Сніжинки1_Alёnushka
Сніжинки3_Alёnushka

Vika Sopulik

Мое рождество в этот раз уютное, домашнее, из натуральных материалов и натуральных оттенков….Крафт, лоза-ротанг, лен, натуральное кружево, скелетированный листик, деревянная снежинка и много белых снежинок на фоне….

11048713_1112929428723391_7773497819260816031_n

17690_1112941908722143_7338331052184722054_n

Soniachna

Мені закортіло поєднати зиму, яскраві кольори і квіти! Адже є на нашій планеті куточки, де навіть на Новий рік і Різдво – літо :)

теги новорічні 2

теги новорічні

Дівчата застосували і цікаві техніки, й оригінальні ідеї, тому обов’язково зазирніть до них у блог, щоби дізнатись усі подробиці створення робіт, а також потіште їх приємними коментарями, вони дуже старалися вас надихнути!

Нагадаємо правила різдвяних завдань:

  • до участі приймаються лише нові роботи;
  • обов’язково подавати посилання на саму роботу (статтю), а не на блог;
  • у своєму повідомленні обов’язково додати посилання на блог Аґрафки чи конкретне завдання;
  • у своєму пості розмістити банер рубрики “Різдво цілий рік”

christmas-agrafka

  • на одне завдання можна додати не більше трьох робіт;
  • під “роботами” маємо на увазі саме листівки і теги, довільної форми, обов’язково з місцем для написання побажань;
  • роботи мають відповідати темі (тобто приймаємо лише новорічні, зимові й різдвяні роботи) та містити обов’язковий елемент/матеріал;
  • можна одночасно податися на інші завдання.

Завдання триватиме до 11 травня, 2015 р.

Один із учасників завдання отримає приз – сертифікат на покупку в магазині agrafka.com.ua (сертифікат покриває повну або часткову вартість покупки, доставка замовлення згідно діючих умов магазину), автори найкращих робіт на думку Аґрафки та запрошені дизайнери отримають одноразову 10% знижку на будь-яку покупку в нашому магазині. Створюймо свято разом!

podarunkovyj_sertyfikat_100

Переможця та запрошених дизайнерів буде оголошено після закриття завдання, а саме 14 травня.

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи! Додавайте їх за допомогою InLinkz.(с) Аґрафка, 2015