Завдання “Різдво цілий рік” #березень2015: використання кальки

На календарі третя п’ятниця березня, а це означає, що ми починаємо нове завдання із рубрики “Різдво цілий рік“. Вам, мабуть, геть не хочеться думати про зиму, коли надворі уже пахне весною й усі щасливі, що можна поволі вибиратися із зимового одягу й насолоджуватися першим теплим сонечком… А ми вам розкажемо про одне невеличке село у Штатах, яке називається Північний Полюс, і там знаходиться майстерня Санти Клауса. І там Різдво також триває цілий рік. Можна поїхати туди навіть влітку, походити вуличками разом з ельфами, зайти в гості до Санти Клауса, почитати історії про святого Миколая, послухати колядок… Справжня казка! Аґрафочки також хочуть запросити вас до створення казки, адже метою нашої рубрики було саме приготування до Різдва, бо поки воно настане, у нас уже будуть готові листівки та теги. Сьогодні обов’язковим елементом завдання є – калька.

І для вашого натхнення роботи наших дизайнерів:

Vika Sopulik

По заданию у меня сложилась небольшая рождественская открыточка в традиционной палитре полностью из коллекции Candy Cane от Teresa Collins + немного ниток, гипсовая ёлочка и эмалевые капли. Калька помогла добавить многослойности, и даже появилась на обратной стороне….

новорічні листівки з калькою 04

новорічні листівки з калькою 05

Anastasiya Gladkaya

Мені дуже подобається застосовувати кальку у своїх листівках. А різдвяним роботам вона надає особливого зимового настрою!) Фон та усі прикраси окрім чипборду створені завдяки чудовим штампам Lesia Zgharda.

новорічні листівки з калькою 06

новорічні листівки з калькою 09

Alënushka

Я створила листівку у нетиповій кольоровій гамі! Наразі вже весна і хочеться яскравих барв і веселих кольорів! Сподіваюся, поєднання червоного з небесно-блакитним своєю нетрадиційністю надихне на створення різдвяного духу серед теплої і сонячної весни:)

новорічні листівки з калькою 01

новорічні листівки з калькою 02

А також роботи наших постійних дизайнерів:

Soniachna

 Чомусь рідко застосовую кальку в роботах, хоча вона надає неповторної легкості і повітряності – візьму на замітку. Для завдання створила тег, в не дуже традиційних для зимових свят, але таких рідних, кольорах:)

новорічні листівки з калькою 10

Олень_калька_3

Лілія Рицар

Для цього завдання у мене склалася ось така засніжена листівка. Я обрала традиційний зелений і червоний та додала трохи срібних акцентів – ниточку та самоклейкі напівперлинки. Сніжинки на зеленому й червоному прапорцях я відштампувала просто білим чорнилом, а на кальці відштампувала ті самі сніжинки за допомогою гарячого тиснення.

IMG_9169-1-2

Усередині листівки привітання, тиснення та кілька сніжинок.

IMG_9175-2

Дівчата застосували і цікаві техніки, й оригінальні ідеї, тому обов’язково зазирніть до них у блог, щоби дізнатись усі подробиці створення робіт, а також потіште їх приємними коментарями, вони дуже старалися вас надихнути!

Нагадаємо правила різдвяних завдань:

  • до участі приймаються лише нові роботи;
  • обов’язково подавати посилання на саму роботу (статтю), а не на блог;
  • у своєму повідомленні обов’язково додати посилання на блог Аґрафки чи конкретне завдання;
  • у своєму пості розмістити банер рубрики “Різдво цілий рік”

christmas-agrafka

  • на одне завдання можна додати не більше трьох робіт;
  • під “роботами” маємо на увазі саме листівки і теги, довільної форми, обов’язково з місцем для написання побажань;
  • роботи мають відповідати темі (тобто приймаємо лише новорічні, зимові й різдвяні роботи) та містити обов’язковий елемент/матеріал;
  • можна одночасно податися на інші завдання.

Завдання триватиме до 13 квітня, 2015 р.

Один із учасників завдання отримає приз – сертифікат на покупку в магазині agrafka.com.ua (сертифікат покриває повну або часткову вартість покупки, доставка замовлення згідно діючих умов магазину), автори найкращих робіт на думку Аґрафки та запрошені дизайнери отримають одноразову 10% знижку на будь-яку покупку в нашому магазині. Створюймо свято разом!

podarunkovyj_sertyfikat_100

Переможця та запрошених дизайнерів буде оголошено після закриття завдання, а саме 16 квітня.

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи! Додавайте їх з допомогою InLinkz.(с) Аґрафка, 2015