Завдання “Нас кличе у мандри дорога…”

Доброго дня, любі аґрафочки! Ми до вас із новим рукодільним завданням. І цього місяця будемо разом слухати пісню “Нас кличе у мандри дорога…” та мріяти про подорожі, відпочинок, канікули, адже все це вже так близько! Готові розглядати неймовірну порцію натхнення від наших талановитих дизайнерів? Тоді запрошуємо! 

У цьому завданні, окрім пісні, пропонуємо вам для натхнення фото від нашого постійного дизайнера Тані Пищик.

agrafka_june2015

Ви можете надихнутися палітрою, деталями на фото, будь-чим, що до вас промовляє. Якщо ж ви не впевнені, як можна використати фотонатхнення в роботі, пропонуємо вам переглянути дуже різні й надзвичайно красиві роботи нашої команди дизайнерів. До кожної фото промовило інакше, кожна помітила щось особливе й створила неповторну красу! Ми анітрохи не сумніваємося, що ви обов’язково знайдете натхнення в їхніх роботах та долучитеся до спільної забави, адже за це можна отримати чудовий і дуже корисний приз.

Роботи наших запрошених дизайнерів:

Юлія Juli Cool

По-перше, дякую за запрошення, мені неймовірно приємно! По-друге, завдання було для мене настільки важким, наскільки й надихаючим!! Я вже давно збиралась зробити собі “тревел-бук”, але якось не складалося… А тут мене так захопило, що в результаті вийшов блокнот для мандрівника з елементами “еко”! Із фото на це мене надихнула сама природа, дерева, трохи пожовкла трава,… тому саме такі матеріали, як рафія і сізаль; натуральна тканина та крафт, чіпборд, гофрокартон, мереживо та інші елементи стали головними “героями” моєї роботи)) Я отримала масу задоволення від процесу і результату))

DSCF3949 1

Collage 1

Ганна Charming owl

Подорожі завжди такі хвилюючі та сповнені захоплюючими пригодами, але досить часто я забуваю дрібні, але такі необхідні речі.. Завдання червня було цікавим. Головною проблемою стало зупинитися на чомусь одному))) Вирішила зробити ось таку косметичку для подорожей. Незважаючи на свої розміри (15х20х4 см), у неї поміщається багато корисних дрібниць (я перевірила!! ))). А ще завдяки своїй м’якій формі вона зручно розташується у валізі чи подорожній сумці. На одній косметичці не зупиняюсь!! Занадто надихаючим було фото, створюю ще кілька, адже дівчата – такі дівчата ))).. і косметичок не буває забагато!!

Ганна Charming оwl_agrafka_june2015_11

Ганна Charming оwl_agrafka_june2015_22

Maria Dvorak

По заданию я сделала открытку-приглашение любимому мужу – поехать в путешествие вдвоем! Иногда хочется отдохнуть и от ребенка и вспомнить молодость ;)!

Maria_Dvorak_agrafka_june2015

І роботи нашої команди дизайнерів:

Svetlana Berezinskaya

Я дуже люблю “блукати” по pinterest . Обов`язково знайду ту чи іншу картинку/фото, яка мене надихне на створення скрап-роботи. Цього разу, я знайшла чудову ілюстрацію на якій зображенний тато ведмедик із своїм синочком. Планети зійшлись так, що я захотіла зробити міні альбом (15х15 см) про свого чоловіка і нашего маленького ведмедика, а також вирішила не дуже далеко відхилитися від палітри на цьому зображенні. Використала папір від Echo Park “Boys” та крафт папір.

Svetlana Berezinskaya_agrafka_june2015

Svetlana Berezinskaya_agrafka_june2015_2

Svetlana Berezinskaya_agrafka_june2015_3

Катя Чудінова

Я надихнулася чудовою палітрою фото, яку спробувала передати у своїй листівці, а також зображенням лісу на задньому плані – у такому цілком імовірно зустріти чарівного золотого оленя :)

Катя Чудінова_agrafka_june2015

Катя Чудінова_agrafka_june2015_1

Nataliya Mishchenko

Вдохновением для этого свадебного конвертика послужила пара на фото. Ведь именно в день свадьбы молодые начинают свое путешествие в новую жизнь, где им придеться вместе встречать все сюрпризы на пути. Ну, а денежки в конвертике немного помогут им в дороге)

Nataliya Mishchenko_agrafka_june2015

Nataliya Mishchenko_agrafka_june2015_3

opko

Завдання нагадало про мою давню мрію – помандрувати в корзині повітряної кулі.

opko_agrafka_june2015

opko_agrafka_june2015_2

opko_agrafka_june2015_3

Аlёnushka

 Тема дороги мені дуже близька! Люблю подорожувати! А що головне для подорожі? Мати гроші і паспорт. І можна рушати в путь :) Гроші я скрапити  ще не навчилася, їх можна тільки заробити, а от обкладинку для паспорту зуміла створити. Буде подарунок для любого чоловіка, з  яким ми і подорожуємо разом :)

Фон повністю саморобний з нуля. Використала багато текстурної пасти, маски і фарби. Скрап-папір з набору Prima Cartographer і брадси з цього ж набору. А також багато вирубки, без якої я вже не мислю ні одної своєї роботи. Тож надихаємося і вирушаємо в дорогу!

Аlёnushka_agrafka_june2015

Аlёnushka_agrafka_june2015_2

Аlёnushka_agrafka_june2015_3

Anastasiya Gladkaya

Шикарное фото необыкновенно вдохновляет! Ощущение полных легких чистого и такого ароматного лесного воздуха! И, как результат, моя скоромная открытка про лесную обитательницу птичку).

Anastasiya Gladkaya_agrafka_june2015

Anastasiya Gladkaya_agrafka_june2015_2

Vika Sopulik

У меня по нашему заданию-вдохновению сложился мини-альбом о путешествии в незабываемую солнечную Грецию в стиле CAS. Использовала, комбинируя между собой, мини-коллекцию “Summer Adventure” Echo Park и яркие “Один день” и “Это лето” от Scrapberry’s, их же брадсы, все буковки от Fancy Pants, чипборд Studio Calico.
Все мы мечтаем о путешествиях, всех нас зовет и кличет дорога вдаль, туда, где мы еще не бывали…..жизнь во время путешествия есть мечта в чистом виде……

Vika Sopulik_agrafka_june2015

Vika Sopulik_agrafka_june2015_2

Vika Sopulik_agrafka_june2015_3

Anairda Kashef

Згідно завдання у мене склалася листівка про мандри карпатськими стежками. В роботі використовувала штампи та спреї від ТМ “Леся Згарда”, чіпборд від майстерні Вензелик, текстурну пасту з піском від Фабрики декору.

Anairda Kashef_agrafka_june2015

Правила завдання:

 • Надихнутися темою або фото, обов’язково вказати в дописі, що саме надихнуло;
 • ви можете додати у завдання не більше трьох своїх робіт;
 • ваша робота має відповідати темі завдання;
 • ваша робота може брати участь в інших завданнях;
 • ваша робота НЕ може брати участь у кількох завданнях від Аґрафки одночасно;
 • кожна робота, з якою ви подаєтеся на завдання, має бути розміщена в окремому повідомленні із посиланням на блог Аґрафки та банером завдання;
 • просимо додавати у лінки посилання на конкретний пост із роботою, а не на весь блог;
 • в пості з роботою додайте банер завдання

нас кличе у мандри дорога-1

 • у рукодільних завданнях Аґрафки можуть брати участь роботи з будь-якого виду рукоділля;
 • у завданні можуть брати участь тільки нові роботи, опубліковані в день або після виходу завдання;
 • переможець завдання буде визначений генератором випадкових чисел;
 • найкращі роботи завдання обиратимуть дизайнери Аґрафки.

Приз:

uw_pp0144_glitz_design_agrafka

Набір паперу 20х20см Glitz Design – Uncharted Waters

Терміни завдання:

Завдання триватиме до 6 липня 2015.

Переможців завдання буде оголошено 10-11 липня.

З нетерпінням чекаємо на ваші шедеври:


(c) Аґрафка, 2015

 • це ж треба, а у мене завис незроблений один альбом ще минулорічний :) чудова нагода!!

  • Nataliya Mishchenko

   конечно! будем с нетерпением ждать!