Як зробити листівку-шейкер. Майстер-клас

Доброго дня, любі аґрафочки!
Сьогодні з вами Тетяна і я підготувала для вас цікавий майстер клас по створенню листівки-шейкера. Листівочку ми будемо робити з наскрізним віконечком, через яке буде видно середину листівки.tanya

Отже, почнемо.
Для листівки я обрала дуже цікавий папір ТМ Фабрики декору з гарними природніми малюнками, пташечками, оленятками та квітами.
Зі скрап-паперу вирізаємо два прямокутники однакового розміру: один прямокутник – це лицева сторона листівки, в якій ми будемо вирізати віконечко; другий прямокутник – внутрішня сторона листівки, яка буде виглядати з віконечка. Для внутрішньої сторони я обрала малюнок з пташкою.
Також нам потрібна основа для листівки. Підготуйте її з цупкого дизайнерського картону або скористайтесь вже готовою.майстер-клас-аграфка-листівка-шейкер det1Також нам знадобисться два аркуши прозорого пластику також розміру як і підготовлені прямокутники зі скраппаперу, та прямокутник з фоамірану.майстер-клас-аграфка-листівка-шейкер det2Віконечко я буду робити за допомогою прямокутного ножа. Ось в цьому наборі ножів Sizzix є декілька розмірів прямокутників, ви можете підібрати такий, який підходить для вашої листівочки.майстер-клас-аграфка-листівка-шейкер det3За допомогою олівця позначаємо місце, де буде знаходитись наше віконечко, щоб малюнок, розташований позаду нього, гармонійно вписався в загальну картину.майстер-клас-аграфка-листівка-шейкер det4Закріплюємо разом за допомогою паперового скотчу – ніж+лицеву частину+фоаміран+основу для листівки. Вирізаємо за допомогою машинки Sizzix віконечко.майстер-клас-аграфка-листівка-шейкер det5Всередину листівки наклеюємо підготований скрап-папірмайстер-клас-аграфка-листівка-шейкер det6Починаємо склеювати та заповнювати наш шейкер – віконечкомайстер-клас-аграфка-листівка-шейкер det7До основи листівки наклеюємо прямокутник з прозорого пластику, далі наклеюємо фоаміран та заповнюємо шейкер. Шейкер можна заповнювати будь-чим – декоративним піском, топінгом, лелітками, блискітками… Я обрала кришталевий деко-топінг.майстер-клас-аграфка-листівка-шейкер det8На заповнене віконечко наклеюємо ще один прямокутник з прозорого пластикумайстер-клас-аграфка-листівка-шейкер det9І зверку наклеюємо прямокутник зі скрап-паперу. Шейкер готовий!майстер-клас-аграфка-листівка-шейкер det10Я вирішила додати ще гілочку та квіти до листівочки. Вирізаємо ці елементи з аркуша скрап-паперумайстер-клас-аграфка-листівка-шейкер det11та наклеюємо на листівкумайстер-клас-аграфка-листівка-шейкер det12Ось такі цікаві шейкери в мене вийшли:майстер-клас-аграфка-листівка-шейкер det13 майстер-клас-аграфка-листівка-шейкер det14 майстер-клас-аграфка-листівка-шейкер det15 майстер-клас-аграфка-листівка-шейкер det16 майстер-клас-аграфка-листівка-шейкер det17 майстер-клас-аграфка-листівка-шейкер det18Бажаю вам натхнення та чудового настрою!

Для листівок використано:


(c) Аґрафка, 2016