Як проходять майстер-класи разом із Аґрафкою

Нещодавно Аґрафка розпочала серію майстер-класів (МК) в техніці скрапбукінґу та кардмейкінґу. Щоразу про новий МК ми оголошуємо в наших новинах і надсилаємо нашим постійним клієнтам смс-повідомлення! До кожного МК відбувається ретельна підготовка: починаючи від вибору теми майстер-класу, запрошенням майстра, завершуючи ретельним підбором матеріалів, декору та інструментів!  Аґрафка вже провела МК по створенню блокноту з нуля, кулінарного записника, фоторамки, листівки. Паралельно йде розвиток серії майстер-класів для дітей та дорослих в техніці декупаж. Нам дуже приємно, що в нас вже є постійні відвідувачі майстер-класів!

Сьогодні ми вирішили продемонструвати Вам нашу творчу кухню – те, як минають наші майстер-класи на прикладі останнього МК “Виготовлення об’ємної листівки”. Це було створення листівки з відгорнутим кутиком, наповненим оберемком квітів. Для проведення МК ми запросили справжню майстриню в цій справі – Оксану із Луцька.

Ось такий зразок виготовила Оксана для МК від Аґрафка:

 

 

Так тривав підготовчий процес до майстер-класу:

 

 

Для кожного відвідувача МК Оксана формувала власний базовий пакет матеріалів для виготовлення листівки – папір різних видів, квіти, декоративні цвяшки, стрічки. Також усі необхідні інструменти надавались кожному в користування на час проведення МК.

 

          Як тільки-но усі зібрались, робота закипіла!

 

Головним принципом, яким ми керуємось під час проведення МК – є навчити саме Вас творити та створювати власноруч те, що Вам подобається, а не просто продемонструвати як це робить майстер. Тому робота проходила майже в чотири руки.  Оксана з великою увагою ставилась до кожного учасника, показуючи та пояснюючи кожен етап створення, розповідаючи про усілякі нюанси роботи, та щиро ділячись своїми, набутими досвідом знаннями.

 

 

Кожен мав змогу спробувати себе в роботі зі всіма інструментами – різаками, гільйотиною, клеючим пістолетом, штампами та, навіть, швейною машиною:

 

 

Як результат, кожен отримав власну, неповторну листівку (до слова, найменші учасники встигли зробити дві :)

 

 

 

Не на кожному МК у нас є можливість робити фото-звіти, але продемонструємо Вам ще один колаж-звіт із МК “Кулінарний записничок”, який нещодавно проводила Воронкіна Олександра

 

 


(с) Аґрафка ТМ, 2012