В’яжемо з Аґрафкою! Розповідь про виробників: Clover, Chiao Goo, Hiya Hiya

Привіт, любі наші рукодільниці! Сьогодні у нас для Вас дууже радісна новина – в Аґрафці відкривається новий напрямок рукоділля – В’язання. Найуважніші з Вас, напевно, задавались питанням чому у логотипі Аґрафки перша літера “А” представлена з двох спиць та в’язаного полотна? А ще більш уважні аграфки мабуть ще й пригадують першу дівчинку Аґрафку, яка сиділа на гойдалці і в’язала, в’язала, в’язала… (Боже, як давно це було!!) Так от найдопитливіші аграфки запитувались – дівчинка в’яже, в логотипі літера в’яже, а в магазині для в’язання нічого немає?! Відтепер Є!

Дійсно, з моменту виникнення ідеї створення магазину товарів для рукоділля в планах було відкриття розділу для в’язальниць, та дівчата-власниці так захопились іншими видами рукоділля, що геть забули про спиці та гачки і ось нарешті надійшов час повернути належне нашій першочерговій ідеї та меті, та виправдати нашу першу літеру в логотипі :) – тож ми стартуємо новий розділ і запрошуємо усіх до нашого магазину!

В першу чергу ми хотіли представити нашим клієнтам якісні спиці та гачки преміум класу, адже з товаром такої якості в Україні справжня проблема, задовільнити потребу в різноманітних аксесуарах для в’язання, а згодом представити якісну пряжу для гачкування та вязання (слідйкуйте за новинками).

Сьогодні хочемо розказати трішки про виробників спиць, яких ми вирішили представити в нашому магазині. Після цих розповідей, ми впевнені, Ви зрозумієте чому саме на цих виробників впав наш вибір:

Clover_Logo1

Clover  –  історія цієї японської компанії бере свій початок з мрії молодого студента. Коли пан Окада (засновник компанії) ще навчався у коледжі, то завжди робив закладки в підручниках з листочків конюшини. Зрештою він зібрав чимало висушених листочків, що нагадували йому про довгий та непростий шлях, який він пройшов. Тож започатковуючи власну компанію, на згадку та як символ власних перемог, компанію було названо Clover (що в перекладі з англ. мови  означає конюшина)

У 1925 році пан Тошіо Окада розпочав торгівлю різноманітним приладдям для шиття. А вже через 20років, у 1945 році, прагнучи забезпечити споживачів товаром найвищої якості, розпочав власне виробництво. Сьогодні це величезна компанія, дуже знана та шанована серед рукодільниць та майстринь усього світу.

Увесь менеджмент компанії побудований навколо єдиного принципу – “якість передусім”. Місія компанії як виробника інструментів – це збільшення кількості прихильників рукоділля. Задля цього компанія постійно відслідковує побажання споживачів і, безумовно, втілює їх у життя у вигляді новітніх розробок. Відділ, що займається розробкою нових продуктів становить 20% від усієї кількості персоналу компанії! Протягом тривалої історії компанії, від її початку і аж дотепер у всьому світі Clover – це знак якості та довіри.

Асортимент різноманітного приладдя вражає будь-яку уяву. Переконайтесь самі – тут усі товари фірми Clover, які представлені в нашому магазині. Нам приємно, що до товарів з шиття та вишивання цього японського бренду, які вже дуже добре зарекомендували себе серед наших покупців додалися товари і для в’язання – якісні гачки, бамбукові спиці, різноманітні аксесуари від Clover – усе це знайдете на полицях нашого магазину.

 

chiao goo

ChiaоGoo – не просто черговий “китайський продукт” у його стереотипному розумінні. Це продукт з історією, історією однієї сім’ї з Китаю.

Сьогодні цей сімейний бізнес провадиться чотирма братами Женґ. Усі вони народились у китайському місті Лінань – бамбуковій столиці Китаю. Дідусь Женґ був ремесленником, подорожував по Китаю, майструючи вироби  з бамбуку – столи, стільці та інші дрібні предмети побуту. Його син – батько братів Женґ, продовжив його справу та у 80-х відкрив майстерню по виготовленню бамбукових виробів, проте найбільшим попитом користувались, як не дивно, саме спиці. Мама Женґ була пристрасною в’язальницею. Одягала усіх сімох членів сім’ї, а також в’язала на продаж для сусідів. Тож вона досить прискіпливо тестувала усі спиці і давала іх на допрацювання.

В 90-х роках сім’я вирішила збільшити об’єми виробництва, щоб розпочати експорт. Молодший син Леон вирушив до США у 1997 році. Там він закінчив Університет, отримавши ступінь у машинобудівництві за спеціальністю лазерна технологія. Це дало новий поштовх розвитку компанії. Леон удосконалив виробництво та зумів підвищити якість продукції. А в 2005 році сім’я Женґ заснували компанію Westing Bridge LLC, яка власне і спеціалізується на виготовленні спиць ChiaоGoo.

Доречі Chiao Goo з китайської означає – “рукодільниця” ;)

Кругові спиці славляться відмінним з’єднанням та гнучким кабелем.  Кабель на спицях унікальний – гнучкий, не має “пам’яті”, сталевий з нейлоновим покриттям. А  спиці завтовшки більше 3мм мають кабель, що обертається. На основній частині спиць є лазерне гравірування (Леонове нововведення) з позначеням розміру спиць, яке не стиратиметься з часом (для тих, хто в темі зрозуміє, як важливо, щоб помітки на спицях не стиралися).

Бамбукові спиці виготовлені з китайського бамбуку Мосо – найбільшого та найміцнішого серед тисячі видів. Усі інструменти виготовлені вручну досвідченими майстрами. Виробництво таких спиць є абсолютно екологічним, адже бамбук – це швидковідновлювальна сировина і, доречі, панди надають перевагу іншим видам бамбуку, а цей залишають для в’язальниць ;))

Повний асортимент подарункових наборів спиць та гачків, спиць для в’язання, гачків і різних аксесуарів від ЧіаГу можна знайти в нашому магазині тут.

hiyalogo

Hiya HiyaІсторія цієї компанії – це історія успіху закоханих у свою справу людей. Компанія не має сторічної історії, адже була заснована відносно недавно – лише у 2002 р. Проте стрімкий успіх серед любителів та професіоналів усього світу – дає їй право зайняти почесне місце серед улюбленців рукодільниць усього світу.

HIYA

К’янер – захоплено в’яже та сама дизайнує чудові вироби. Її брат ЙаЛінь та батько пан Вонг є геніями в інженерії. Саме на їх розробки і опирається весь дизайн та виробництво спиць, що є запорукою їх виключно високої якості. Спільна сімейна праця, розуміння потреб індустрії та бачення технічних можливостей їх реалізації призвело до стрімкого росту популярності спиць серед рукодільниць. Спочатку американські рукодільниці, а з 2012р. і європейські майстрині мають змогу насолоджуватися цими, направду, шедевральними інструментами. І ми горді офіційно представляти компанію в Україні!

Філософія компанії проста – якісні існтрументи дають швидкість, точність, комфорт. Таке поєднання перетворює рукоділля на терапію! :) Усі зусилля компанії зосередженні на якості інструментів, тому Ви не побачите (і відповідно, не переплатите;)) за новомодну упаковку, чи гучну рекламу. Лише якісні інструменти – ось, що важливо!

Hiya Hiya виробляє високоякісні сталеві та бамбукові спиці та широкий асортимент гачків. Також в їх арсеналі постійно зростаючий ряд цікавих рукодільних аксесуарів. Вироби цього бренду Ви можете знайти у цьому розділі нашого магазину.

Ось таке коротке, але досить пізнавальне знайомство з нашими першими представниками у розділі В’ЯЗАННЯ

Підписуйтесь на наші розсилки чи слідкуйте за нами в соціальних мережах, щоб не пропустити нові статті-огляди чи нові надходження товарів.


(с) Аґрафка, 2016