Всесвітній День В’язання на Публіці (Worldwide Knit in Public Day) – святкуємо разом!

Всесвітній День В’язання на Публіці (ВДВнП) було започатковано Даніель Ланд у 2005 році. Спочатку це був просто спосіб, у який в’язальниці могли збиратись разом та спілкуватись. Адже в’язання досить усамітнений вид рукоділля. Дуже легко, закрившись десь в себе удома, в’язати на самоті, повністю поринувши у свій проект, навіть, не задумуючись про те, що можливо десь поблизу є людина з таким самим захопленням. Сусіди живуть роками поряд з вами і не знають анічогісінько ні про вас, ані про ваші захоплення.

Тож це спеціальний день, коли ви можете вийти з дому, приєднатись до компанії людей, що розділяють вашу любов до в’язання. І хто знає, ви можете зустріти там свого сусіда, шефа, одноласників? Це чудовий привід витягнути усіх тих зачинених по своїх домівках в’язальниць на свіже повітря :)

ВДВнП (WWKIPDAY) – в своєму роді унікальний. Це найбільша в’язальна подія світового масштабу. Кожна місцева подія добровільно організовується волонтерами. Якби не люди, що беруть на себе огранізацію цього дня, це так і зосталось би лише черговою ідеєю.

В минулому такі заходи також мали на меті продемонструвати широкій громадськості, що “в’яжуть не лише бабусі”. Проте, пам’ятаймо, що якби не ті ж самі бабусі ми б, можливо, ніколи і не познайомились із в’язанням та не мали б такого багатого в’язального багажу знань ;)

Сьогодні ВДВнП має на меті продемонструвати, що в’язання може і має бути заняттям для компанії і спілкування, аніж виключно усамітненим хобі.

У 2005 році у світі було проведено біля 25 в’язальних заходів, в 2006 – 70, а в 2007 – майже 200. У 2008 – їх було вже 800. Кількість локальних заходів зростає щороку.

Цьогоріч вперше і Україна  організовано долучається до цього масштабного руху світової в’язальної спільноти (згідно офіційних даних)!

Ми запрошуємо і вас допомогти нам запровадити таку чудову традицію в Україні приєднавшись до заходу.

Приходьте самі, повідомте друзям, знайомим та родичам, що 10 червня 2017 року Аґрафка радо запрошує усіх на в’язальне свято. Вхід вільний! До участі запрошуються не лише в’язальниці, а й всі інші поціновувачі пряжі. Беріть із собою свої проекти, спиці, гачки, гарний настрій, а за бажанням і легкий перекус,  та приєднуйтесь до нас. Це чудова нагода познайомитись, поділитись враженнями та ідеями та й просто поспілкуватись з однодумцями.

Отже, 10 червня 2017 року чекаємо вас на центральній площі ТВК Південний.

Збираємось о 12.00 год! Знайомимось, в’яжемо, спілкуємось, фотографуємось! О 13.00год – експрес рукодільна-лотерея від Аґрафки! а далі продовжуємо нашу в’язальну тусовку! (у випадку поганої погоди, зустріч перенесеться в ТЦ Калина до магазину Аґрафка)

knit-day-in-public-FB

Фотозвіти з нашого “Всесвітнього Дня В’язання на Публіці” буде розміщено у наших соціальних сторінках, а також на сайті офіційної спільноти.

До зустрічі!


(c) Аґрафка, 2017