Віртуальний тур каталогом Sizzix Зима 2013 (частина 3)

У попередніх двох статтях ми зробили короткий екскурс по новинкам зимового каталогу Sizzix Winter 2013. Окрім великого арсеналу нових колекцій, компанія Sizzix презентувала новий ре-стайлинґ найпопулярнішої машинки серед усіх машинок для вирізання та тиснення – Sizzix Big Shot.

На зміну гламурній чорно-рожевій кралі прийде нова красуня в стильних блакитно-бірюзових тонах. Зустрічайте:

 

657900 –  Sizzix Big Shot Machine Only (Powder Blue & Teal)

 

Гарна, правжа ж? Вихід її запланований на травень 2013р.

Машинка буде продаватися окремо, а також в стартовому наборі – комплектація стартового набору дуже розкішна – ножі для вирізання різноманітних метеликів, сердець, квіточок, лейб, просто кіл, а також дуже гарна папка для тиснення і, звісно, комплект паперу.

658300 Sizzix Big Shot Starter Kit (Powder Blue & Teal)

Ви напевно вже звернули увагу, що нові машинки будуть комплектуватися багатофункціональними мультиплатформами, схожими на такі, як комплектувалась чорно-рожева машинка? Але ці мультиплатформи теж новинка цього року. Компанія випустила нові багатофункціональні мультиплатформи ПОДОВЖЕНОГО типу!!! Крім того в комплект до кожної машинки будуть йти стандартні пластини для вирізання і, як опція для розширення можливостей своєї машинки можна доукомплектувати її пластиною та ґумовим килимком для тиснення, які все ще треба купувати окремо.

Така мультиплатформа продаватиметься окремо, а, отже,  завжди можна доукомплектувати свою машинку таким зручним аксесуаром. На щастя, компанія змінила лише дизайн машинки, а функціонально машинки нічим не відрізняються одна від одної, тому тут залишається лише питання смаку – кому яка більше до вподоби :) По ціні, звісно ж, новинки коштуватимуть дорожче, адже комплектація цих машинок значно дорожча.

 

Ще декілька новинок у розділі аксесуарів було представлено на зимовій виставці СНА 2013. Серед них пластина для вирізання для додаткового виміру від Тіма Гольца, про яку ми вже згадували в попередньому описі.

ЇЇ принцип роботи дуже простий, але наскільки з її допомогою можна розширити можливості своїх ножів, навіть важко уявити! У отворі цієї пластини – ножі не прорізають, тому в тих місцях висічка залишається з’єднаною із основою, що забезпечує додатковий об’єм – новий вимір!!

Однією із сенсаційних колекцій цього року – була колекція від Susan Tierney-Cockburn – Susan’s GardenTM. Це новинки в сфері виготовлення штучних об’ємних квітів. І саме для цього випустили ряд інструментів та аксесуарів:

Згодом в Аґрафці буде розглянута інформація, як правильно користуватися усіма цими інструментами для виготволення таких розкішних квітів як у Сюзанни :)

Також від цього дизайнера вийдуть комплекти з папками для зберігання ножів чи вже нарізаних висічок.

 

Ось такий короткий віртуальний тур ми здійснили каталогом Sizzix Зима 2013! Сподіваємося Вам сподобалось!

 


(с) Аґрафка ТМ, 2013