Віртуальний тур каталогом Sizzix Зима 2013 (частина 2)

У попередній статті ми розглянули частину нових колекцій Sizzix, вихід яких запланований у наступні 3 місяці.  А зараз ми продовжимо наш віртуальний тур зимовим каталогом Сізікс 2013 та розглянемо, які новинки нас очікують вже з травня цього року!

 

Напевно, найбільш несподіваною, проте надзвичайно вдалою є колекція від Susan Tierney-CockburnSusan’s GardenTM

 

Це спеціальна підбірка ножів, папок та аксесуарів для виготовлення різноманітних об’ємних квітів. Вживу вони виглядають немов справжні, фантастичний квітник! Вихід цієї колекції запланований на травень 2013р. Згодом в Аґрафці буде детальний огляд та інструкція, як працювати із цими ножами та інструментами, щоб виготовити таку красу.

Запрошуємо переглянути усі 32 новинки із Сюзаниного саду!

 

Власникам найбільших машинок Sizzix Big Shot Pro є чому радіти, адже ціла колекція ножів із серії BigzTM PRO стане доступною у травні цього року.

І хоча це всього 5 нових дизайнів, проте, вони варті того, щоб мати таку машинку – нові конверти та об’ємні коробочки-пакунки для солодощів стануть вишуканим атрибутом до весілля чи будь-якої іншої забави. А ніж у формі-валізи вартує, щоб чекати його до травня :)

 

У травні також очікується колекція ножів спільно із ще одним провідним виробником скрап-товарів. Ця колекція якнайкраще доповнюватиме collections from the journey від 7 Gypsies

Невелика, але досить практична колекція містить 6 дизайнів наборів ножів та штампів. Циганський досвід подорожей неодмінно стане в нагоді :)

 

Graphic 45 теж потішить своїх прихильників колекцією ножів та штампів

Одні з найбільш стилізованих штампів в арсеналі Сіззікс. Усі чотири новинки претендують на звання маст-хев!

 

Sizzix продовжує свою співпрацю разом із Hampton Art 

Великою популярністю серед клієнтів Аґрафки користуються ножі із колекції цього тандему. Уже в травні вийде ще 3 нових дизайни, які чудово доповнять попередні.

 

На початку літа незмінний дизайнер Eileen Hull представить свою колекцію для Сіззікс Picket Fence

Садова тема не залишила байдужим нікого :) Банки, поливалки, садові інструменти, шпаківні, парканчики та інших 16 дизайнів поки що можна переглянути на сайті виробника.

 

Ще один дизайнер, який постійно співпрацює із Сіззікс – це Karen Burniston. У червні вийде в продаж її нова колекція Journey Pop-&-Cuts

Це колекція різних ножів (різних типів), які фантастично поєднуються між собою! Лишень перегляньте офіційний відео-огляд цієї колекції, щоб уявити скільки можливостей заховано у ці 22 нових дизайни.

Ви думаєте це вже все? Ні! попереду ще 5ть колекцій!!!

 

Відгадайте, яка тематика ножів могла з’явитися внаслідок співпраці Sizzix та Prima? Авжеж, це нова колекція Floral Grande 

Особисто я з нетерпінням очікую цю колекцію, бо найбільше до ґусту припали мені ножі-теґи, хоча до квітів я теж не рівно дихаю :))) Усі 13-новинок на сайті виробника.

 

Наступну колекцію презентує Denatm Designs

Мароканські візерунки та мотиви лягли в основу не лише ножів та папок для тиснення, але й у різноманітні прикраси. Здається, ці дизайни найкраще виглядатимуть в поєднанні із тематичним папером, тому виробники потішать нас ще тематичними наборами кардстоку 15х15см, та готовим набором великих висічок подарункових коробочок та теґів (зручно навіть для тих, хто не має машинки для вирізання ;)). 28 мароканських новинок з’являться в продажу у липні 2013р.

 

Ще одна колекція в античному стилі з’явиться в середині липня 2013р. Це Antique FAIRE від Sizzix

До цієї колекції потрапила рамка в стилі полароїд фото… дійсно, це вже антикваріат, а вони мені тааак подобаються (напевно я старію  :))) З усіма 12-ма антиками можна ознайомитись тут.

 

Останні 2 колекції поступлять в продаж аж в серпні 2013р.

Колекція A little bit of this and that таки відповідає своїй назві

у цій колекції дійсно усього по трошки :) Але мені вона дуже мила! 12 продуктів із цієї колекції вже представлені на сайті виробника.

 

Колекція Indie Craft Festival завершить випуск новинок на перше півріччя (а там вже черга прийде до новинок наступного півріччя)

14 новинок, серед яких є досить цікаві та довгоочікувані (з огляду на час виходу цієї колекції) позиції.

 

 

Здається, жодної колекції ми не пропустили! Якщо Вам сподобались нові ножі чи папки, то слідкуйте за надходженнями в Аґрафці – ми неодмінно першими потішимо вас цими новинками! 

Що ж, в заключній частині віртуального туру каталогом Sizzix Зима 2013 ми розглянемо нові аксесуари, та неодмінно представимо новий, надзвичайно модний дизайн популярної машинки Sizzix Big Shot. Цікаво? Потерпіть до завтра ;)

 

 


(с) Аґрафка ТМ, 2013