Віртуальний тур каталогом Sizzix Зима 2013 (частина 1)

Перш ніж ми перейдемо до безпосереднього віртуального туру новими товарами Sizzix, хочу сказати, що компанія Ellison (ТМ Sizzix) цьогоріч прийняла ряд важливих змін, щодо своєї діяльності – вони не тільки запровадили масову співпрацю із іншими відомими скрап-виробниками (Echo Park, Hampton art, 7 Gypsies, Graphic 45 тощо), а також стали запрошувати щораз більше нових дизайнерів для випуску цілих колекцій! Проте найбільш суттєвим є те, що компанія прийняла рішення випускати колекцію лише один раз на рік, так би мовити обмежений випуск, а це означає, що більшість їхніх позицій, які завоюють прихильність покупців дуже швидко розлетиться з полиць магазинів і назавжди залишаться метою полювання на e-bay :) Але поки ці новинки ще не стали раритетом, ми з вами маємо можливість віртуально ознайомитись з ними і внести певні позиції, до свого списку-побажань! Колекції розміщую так, як вони планують випускатися протягом цього півріччя:

 

Отже, зустрічайте ThinlitsTM – деталі говорять самі за себе!

Колекція вже вийшла (наприкінці грудня) і з дня-на-день ножі з цієї колекції вже будуть в магазинах Аґрафка. В цих ножах застосована інноваційна технологія – надтонкі ножі зі спеціально сплаву сталі, що дозволяє легко відтворити як прості конструкції, так і надзвичайно ажурні. Ідеально підійдуть для порізки тонких матеріалів (калька, папір, кардсток). Леза занурені в тонкий шар поліуританової піни, що забезпечує легке діставання вирізаних дрібничок. 

Переглянути 15 ножів з цієї колекції можна на сайті виробника, а також із запропонованими проектами із застосуванням цієї колекції ножів (закладка Projects).

 

А далі йде продовження попередньої колекції – ThinlitsTM, яка вже вийде в лютому 2013року. 

У цій колекції вийдуть ножі, які не тільки вирізають, а ще роблять тиснення на папері, а також їх можна використовувати як трафарет – коли на деталі для тиснення нанести чорнило і протиснути папір, тоді на аркуші буде виштампуване та водночас витиснене зображення.

44 нових ножі з тисненням на сайті виробника.

 

У лютому також вийде колекція чудових ножів від незмінного дизайнера Стефані Бернар (Stephanie Bernard)

Стиль починається із Sizzix! Дйсно, колекція містить безліч стильних ножів, які задовольнять потреби найвибагливіших скраперів. До цієї колекції ввійшли ножі різних категорій – це й тонкі рамкові ножі, ножі із поворотним віконечком, ножі з комплектами штампів, а також папки для тиснення.

Усі 16 дизайнів можна переглянути тут.

 

Тім Гольц спільно із Сізікс випустить нові ножі та папки до колекції Tim Holtz Alteration

11 дизайнів вийде в лютому, ще 7 в березні та 11 в квітні.

Зокрема Тім презентував нову пластину-аксесуар для роботи з ножами – пластину для вирізання з отвором. З її застосуванням можна надавати висічкам – нового виміру!

 

 

У березні Sizzix та Scrappy Cat презентують нову колекцію English Garden

Авжеж, весна розпочнеться зі справжнього англійського квітника! 15 новинок переглянути можна на сайті виробника

 

Також у березні чекає сюрприз дла тих, хто полюбляє виготовляти біжутерію – колекція Vintaj від Sizzix

Це спеціальна підбірка металевих пластин для тиснення, які чудово справляться із тисненням по металу та викарбують оригінальні візерунки та мотиви для жіночих прикрас. Можна використовувати і для пластики. 12 дизайнів папок для тиснення на сайті виробника.

 

Спільно із компанією Echo Park у березні місяці вийде колекція чудових наборів ножів та штампів – ідеальне доповнення до колекцій паперу від Echo Park

20 неймовірних дизайнів на сайті виробника.

 

Колекція улюблених речей від Бренди Уолтон (Brenda Walton) чекає на вас у квітні – це безподобні ножі та папки для створення надзвичайно гарних декоративних речей – туфельки, корони, сукні…

24 дизайни з цієї колекції не залишать вас байдужими!

 

Свіжа та кумедна колекція від Doodlebug Design Inc.TM теж очікується в квітні 2013р.

Ознайомтесь із 16ма новими дизайнами та оберіть щось для себе!

 

Ми дійшли тільки до середини новинок, а в наступній статті ми продовжимо свій віртуальний тур каталогом Sizzix Winter 2013 –  попереду ще 12 чудових колекцій, нові аксесуари та новий дизайн улюбленої машинки Big Shot!

Якщо, вам якісь новинки дуже припали до душі, то можете залишити тут коментар чи написати на info@agrafka.com.ua і ми обов’язково замовимо цей товар для вас (ціни орієнтовно як на сайті виробника)

 

 


(с) Аґрафка ТМ, 2013