Відкрився наш перший магазин «Аґрафка» у Львові

22 жовтня у нас відбулося урочисте відкриття нового магазину “Аґрафка” у м. Львові, за адресою: вул. Кн. Ольги, 106, у ТЦ “Львів” 13 зал, 11 магазин! 
Це наш перший магазин, але точно не останній! В концепцію магазину лягла ідея, що все, що зроблене своїми руками – безперечно чудове і прекрасне, а магазин в якому продаються різноманітні товари для рукоділля і хобі не може бути гіршим від свого наповнення, від свого вмісту! Саме тому автори Аґрафки вклали душу в цей проект і створили міні-куточок, де рукодільниця може просто прийти і корисно провести час! Тут можна не лише зробити покупки товарів для хобі і рукоділля, які раніше можна було лише замовити через інтернет-магазини, та й то здебільшого закордонні! Тут можна усе пощупати-помацати самостійно, отримати консультацію продавця, посидіти та подумати над новою ідеєю майбутнього шедевру, а навіть втілити цю ідею в самому магазині (до Ваших послуг творчий куточок для рукоділля з усім необхідним інвентарем!!!)
Пройшло вже більше місяця з моменту відкриття: в магазині щоденно поповнюється асортимент товару, у нас з’явились постійні клієнти. Багато осіб, які ніколи не займались рукоділлям відкрили для себе нове хобі – скрапбукніґ, а деякі з них стали шити власні ляльки! Ми отримали підбадьорюючі компліменти, а завдяки конструктивній критиці ми щоразу вдосконалюємо нашу Аґрафку
Ось пару фото з відкриття:

      Аграфка

  

  
В магазині представлені такі напрямки:
  • – товари для вишивки –  різноманітні набори для вишивання та аксесуари для вишивання;
  • – товари для скрапбукінґу – усе для виготовлення листівок ручної роботи та оформлення власних альбомів;
  • – товари для шиття ляльок, які представлені норвежським брендом Тільда.
А ось це куточок для діток, щоб мама могла спокійно поринути в атмосферу творчості і непокоїтись, що її чудо зробить збитки :)

І  творчий куточок для втілення власних ідей – несоромтесь і заходьте спробувати реалізувати власні творчі задуми :)

До речі, забула похвалитися, що наша Аґрафка була представлена на Львів ФешнВік ;) ось:

Львів Фешн вік аграфка

 


(с) Аґрафка ТМ, 2011