Відеоогляд змінних спиць та подарункових наборів від ChiaoGoo

Сьогодні ми з вами заглянемо всередину наборів спиць від ChiaoGoo, побачимо як вони комплектуються, які у них можливості, а також ви дізнаєтесь про їхні приховані можливості, тож продовжуйте відео-перегляд аби знати все все все!

Чіагу цілком виправдовує своє звання виробника інструментів преміум-рівня: якість різьби, заточки та лазерного гравірування стабільно висока і не різниться від партії до партії.

Такий набір створює безмежне поле для ймовірних комбінацій. Ви можете створювати як кругові пари спиць, так за допомогою коротких шнурів і заглушок користуватись ними як прямими спицями. Якщо вам знадобилась пара спиць для іншого проекту, поточний проект можете відкласти, зберігши його на кабелі із заглушками. Зрештою, з’єднуючи різні довжини кабелів, ви можете отримати саме ту довжину, яка небхідна для вашого проекту, без втрати легкості пересування петель, адже з’єдання цілком без стику і не чіпляє пряжу.

Зауважте, що у ChiaoGoo, попри стандартні розміри спиць, є поділ з’єднань на ромір S та L. До S відносяться усі спиці до 5мм включно, а все що вище – до L. Тож і різьба на шнурах, з’єднувачах та заглушках буває двох рзмірів – S та L. Проте, окремо в продажі бувають адаптери, за допомогою яких ви можете приєднувати спиці більшого розміру до кабелів s-ки чи навпаки.

Т-подібні ключі слугують для полегшення розкручування/закручування. На з’єднанні є отвір, туди вставляється ключ, який в даному випадку працює як важіль і полегшує розкручування/закручування.

Отвір цей має ще одне призначення – він призначений для рятівної нитки (Lifeline Hole). Як це працює ви можете побачити у цьому відео:

Так само з метою полегшення закручування чи розкручування, окремо у продажу є гумові тримачі у вигляді сердечок. Продаються парами.

Звичайно ж додатково ви можете придбати і шнури необхідного розміру.

Та навіть більше, компанія подбала про реалізацію будь яких забаганок – тож усі комплектуючі серії Twist, а саме так називається серія змінних металевих спиць, чудово поєднуються між собою із комлектуючими серії Spin – це серія змінних бамбукових спиць.

А це означає, що надаючи перевагу, наприклад, металевим спицям, ви можете обрати кабель – червоний серії Twist, сплетений із сталевих ниток та вкритий нейлоном, який не має пам’яті, проте вирізняється своєю жорсткістю, чи нейлоновий шнур серії Spin, який є м’яким, маневреним, а найголовніше прокручується навколо своєї осі!

Можливості безмежні, просто безмежні. Все це підкріплено надзвичайною якістю і стильним виконанням – одним словом Чіагу! а ви кажете китайці ;)

Обов’язково перегляьте відео і ви зрозумієте, що ChiaoGoo думає про нас (рукодільниць), я ніякий не Тефаль ;)))))


(с) Аґрафка, 2016