Відеоогляд наборів гачків від Clover

Сьогоднішній пост – пост нашої нової офісної любові! Розробники, вочевидь це передбачали, тому й назву дали відповідну :) Зустрічайте – Amour Crochet Hook Gift Set від Clover

Нещодавнє поповнення в Аґрафці дозволило і нам відчути ту радість від якої аж пищать усі західні рукодільниці. Ба більше, “богині” гачкування навіть стверджували, що це він – ідеальний гачок.

Отже, через що такий галас?

clover огляд гачків 7

Це подарунковий варіант і такий набір містить окрім 10 гачків різних розмірів (в мм: 2.25, 2.75, 3.25, 3.5, 3.75, 4, 4.5, 5, 5.5, 6 мм) ще і чохол-пенал. І перше чим вас втішить цей набір – це вигляд. Святковий, яскравий та кольоровий дизайн. Надзвичайно трендове поєднання лаймового та рожевого на чохлі-пеналі. До речі, в ньому достатньо місця, аби поселити там решту ваших рукодільних помічників – маркери, голки, лічильник рядів тощо.

clover огляд гачків 6

Усі гачки теж кольорові і це не задля забави. Кожен колір відповідає певному номеру, що дозволяє легко орієнтуватись серед ваших інструментів. Наприклад, якщо ви переважно працюєте гачком 3.5 мм – то знатимете, що червоний – це ваш “робочий” гачок.

clover огляд гачків 5

Сама ж ручка виготовлена з еластомеру – це полімерний матеріал, який поєднує у собі властивості пластмаси та гуми, тож дуже зручно лежить в руці. Сама лише наявність ручки – дуже ергономічна ідея, а якщо ручка ще й правильно сконструйована, то ваші руки вам будуть дуже вдячні. Адже тепер, працюючи навіть з найменшим розміром гачка, ваші пальці не напружються, а долоня має хорошу опору для обхвату.

clover огляд гачків 4

І, власне ,найсмачніше на десерт :) Сам гачок – виготовлений з алюмінію. І, як ствержують гачкувальні гуру, є дуже “анатомічно” правильним – не “губить” нитку, голівка легко проходить в петлю.

clover огляд гачків 3

Хіба ж не щастя мати такий набір? Щастя! Проте до повного щастя Clover пропонує нам тішитись усім різноманіттям наявних розмірів, як окремо так і в наборах. Для любителів працювати з маленькими номерами – є набір від 0.5мм – в світлій пастельній гамі. Він теж продуманий до дрібниць – сам гачок виготовлений зі сталі, а оскільки маленькі номери можуть бути досить небезпечними, набір містить і ковпачки до кожного гачка.

clover огляд гачків

Для любителів крупного калібру – є гачки і великих розмірів, які можна придбати окремо. В них гачок виготовлений з гладенького пластику, тож є легеньким, проте не менш ефективним в роботі за металевий гачок.

clover огляд гачків 2

Тож тепер, коли ви шукатимете ідеальний подарунок подрузі-рукодільниці чи просто ідеальний гачок для себе коханої, знайте в Аґрафці ви зможете купити чудові набори від Clover Amour, які неодмінно додадуть яскравих барв у ваше життя! А ми нагадуємо, що наш магазин доставляє замовлення по усьому світу!

В Аґрафці представлені такі набори:

А також пропонуємо переглянути відео, як виглядають набори гачків від Clover:


(с) Аґрафка, 2016