Відеоогляд наборів для вишивання Gorjuss. Частина 2: Знайомство з виробником.

Любителі Горджус напевно зачекалися на наступну частину огляду вишивальних наборів від Bothy Threads і сьогодні окрім відеоогляду цих наборів, де ми демонструємо детальний огляд кожного набору: що він містить і чим його укомплектовують, ми пропонуємо нашим читачам познайомитись з виробниками та розробниками схем цих мега-популярних наборів – компанією Bothy Threads. І нам приємно сказати, що аґрафки особисто знайомі з ними, але все по порядку…

Як ми вже говорили в попередній статті, де ми познайомили вас з ідейним творцем і автором цих милих готичних дівчаток – Сюзан Вулкот і її хоча й трагічною, але водночас надихаючою історією, ліцензія на зображення, друк та використання дівчаток Gorjuss належить фірмі Santoro. Ця компанія дала дозвіл на розробку вишивальних наборів одній англійській фірмі Bothy Threads і з вибором компанії вони не помилилися, адже саме набори цієї фірми дуже легкі у вишиванні, схеми продумані до дрібниць, а набори завжди комплектують спеціальними елементами, які не лише надають об’єм вишитій роботі, але й роблять її оригінальною і самодостатньою!

Історія компанії Bothy Threads бере свій початок з дитинства… Так, це успішна історія дівчинки та її сім’ї і про те, як дитячі мрії стають реальністю.

Kate Golby

Кейт Ґолбі – засновниця компанії, шила ще з самого малку (з 3-х років, як згадує її мама). Коли вона підросла і захопилась вишивкою, то вишила всі доступні їй схеми, проте інтерес до вишивки не вдавалося вгамувати, тож Кейт почала робити власні дизайни та вишивати їх.  І сім’ї, і друзям Кейт її дизайни дуже подобались, тож вони підтримали її. Це був малий початок великої справи!

Якось Кейт ризикнула та запропонувала свої розробки на продаж у місцевий роздрібний магазин. Ті, у свою чергу, також оцінили талант дівчини і спонукали її збирати ці дизайни у набори – так народилася мрія стати відомим розробником якісних вишивальних наборів і саме так, майже 20 років тому, і почався великий шлях, маленького сімейного бізнесу.

В саду у Кейт був чудовий будиночок, в якому власне все і починалось, де вона творила і працювала над створенням нових схем, їх укомплектуванням та оформленням на продаж. Звідси і така назва – Bothy Threads, Bothy з англійської означає будиночок садівника . Це слово є досить рідкісним і маловідомим навіть для англомовного жителя, зазвичай використовується на території Шотландії (тому Аґрафка відчуває певну єдність з цією компанією :)) Threads – нитки, тож і назву можна перекласти як ниточки садового будиночку. Власне саме цей будиночок і зображений на лого компанії.

З того часу минуло багато років, сьогодні компанія виросла, окрім Кейт і її чоловіка з’явились ще помічники, вони переїхали з садового будиночку, проте принципи щодо якості у компанії залишаються незмінними – лише найкращі матеріали потрапляють до наборів.

Великим поштовхом до успішного розвитку компанії була співпраця з відомими дизайнерами по ліцензії. На сьогоднішній день компанія має понад 20 ліцензій (це понад 150 дизайнів) на використання запатентованих дизайнів, в тому числі відомі дівчатка Gorjuss. Щороку компанія отримує найпрестижніші премії у сфері творчості та вишивання за свою роботу.

Усі набори Bothy Threads комплектуються найкращим вишивальним полотном (канвою) фірми Zweigart 14 або 16 каунту, відрізи для наборів розрізаються вручну, щоб уникнути осипання. Неймовірна увага присвячується кожному дизайну. Кейт обожнює комплектувати набори яскравими нитками з різноманітними ефектами – металізованими, блискучими як глітер чи шерстяними і пухнастими – все аби дизайни оживали! Особлива увага присвячується також голочкам, які входять до наборів – завжди в наборі є кілька голочок, призначених для різного виду вишивання (хрестики, бекстіч чи пришивання бісеру) і голочки в наборів дуже якісні, від відомої англійської фірми John James. Також до багатьох наборів входять безліч об’ємних елементів, як то бісер, ґудзички, стрічки, тканина для декору та ін.

Справжні поціновувачі вишивки завжди віддадуть перевагу оригінальному набору для вишивання від Bothy Threads, адже підбір чи підробка ніколи не зрівняються із тим результатом та задоволенням, яке отримаєш в ході роботи від набору зробленого в садовому будиночку  :)

Ну, і звісно, не можемо не похизуватися нашим особистим знайомством з Кейт та її чоловіком Джоном – це такі добрі та щирі люди, які неймовірно притягують своєю відкритістю! Щороку ми зустрічаємося з ними на виставці в Англії і дуже раді нашій плідній співпраці, тож ми бажаємо їм успіху та процвітання.

А тепер запрошуємо переглянути відеоогляд другої частини наборів (перших 12 наборів ми оглянули в цьому відео). Ви напевно помітили, що це знову ж таки ще не всі набори серії Gorjuss, тож підписуйтесь на наш канал, щоб не пропустити наступні відеоогляди.


 

(с) Аґрафка, 2015