Відеоогляд кругових спиць на 23см від Clover, HiyaHiya, ChiaoGoo

Скільки часу ми гаємо з вами у чергах, у транспорті та інших вимушених простоях? В’язальниці міряють цей час… шкарпетками! )))

Адже, маючи із собою в торбинці в’язання напоготові, час не марнуєш, а твориш.

Що в’язальниці зручно взяти із собою? Щось маленьке, як то: шкарпетки, рукав, рукавичку чи ляльку. І незамінними тут стануть нові маст-хеви усіх в’язальниць – кругові спиці-манюні на 23 см. Це найменші спиці із доступних кругових розмірів у лінійці кожного виробника. Ними зручно в’язати речі малої окружності. Проте вони бувають дуже різні – форма, довжина, заточка, з’єдання, матеріал та кабель – це все відіграє значну роль!

Обрати свої кругові спиці на 23 см вам, сподіваємось, допоможе наш огляд.

Ми порівняли кругові спиці на 23 см різних виробників, а саме: Clover, ChiaoGoo, HiyaHiya. Все це преміум-бренди і кожен з них має свої особливості. Ми показали та розповіли як та з чого зроблені такі спиці, кому та для чого вони краще підійдуть і навіть влаштували невеличкий тест-драйв! Також це чудова нагода познайомитись із кожним виробником вцілому. Адже для виробництва такого малого розміру спиць кожен виробник вклав чимало зусиль, тож дуже добре характеризує кожен бренд, та його філософію якості.

Побачити, порівняти та обрати кругові спиці на 23 см ви зможете переглянувши ось це відео.


(с) Аґрафка, 2016