Відео. Sizzix: аплікація з тканини

Тут така справа, що хочемо з вами поділитися нашим новим досвідом. Так, ми доросли до власної аґрафко-кіно-студії і врешті призначили одну з аґрафок крайньою, яка тепер має обов’язок тішити нас регулярними новими відео майстер-класами чи оглядами (а що? ініціатива у нас карається її виконанням J)

Але все по порядку.

Спершу, хочемо вам показати фрагмент передачі “Рожеві окуляри”, яка знімалась в нашій студії Аґрафка, під час якої Софійка Дідух та її улюблена Мірабель (пам’ятаєте Миросю? ми про неї сторіночку робили) проводила майстер-клас про пошиття текстильної торбинки для свого улюбленця – ну, щоб зберігати усі особисті речі Мироськи в одному місці.

Під час відеозйомок, ми звісно ж не встигли відфотографувати покроковий опис пошиття торбинки – уявляєте, що в студії робилося з Міриком? :) але зняли спеціальне коротке відео, як саме з допомогою машинок та ножів Sizzix можна робити будь-які аплікації з тканини, фетру, шкіри тощо.

Отже,

  • Для аплікації добре підходять широкопрофільні сталеві ножі від Sizzix (Bigz, Bigz L, Bigz XL). Вони елементарно ріжуть будь-які матеріали, які здатні різатись ножицями :)
  • Для порізки тканину можна складати в кілька шарів, а для утримання форми радимо пропрасовувати тканину одностороннім флізеліном зі звороту, тоді край вирізаної тканини буду дуже чітким, а сама тканина не осипатиметься.
  • Для аплікації з тканиною можна застосовувати будь-які клеї, які призначені для тканин (наприклад, Паско, Гуттерман чи клей-олівець Прим). Ці клеї добре фіксують деталі аплікації і під час роботи, ви будете впевнені, що все залишиться на місці саме так, як ви хотіли. Але для надійної фіксації все ж таки необхідно усі частини аплікації прошивати: чи то потаємним швом разом з підгином тканини, чи декоративним швом типу зиґ-заґ, чи звичайним швейним швом – усе залежить від вашого задуму :)

Також такі ножі добре застосовувати у печворку – але це вже буде тема для іншого обговорення :)


 

(с) Аґрафка, 2015