Відео майстер-клас по листівці-шейкеру

Доброго дня, любі аґрафочки! Сьогодні Катя Чудінова з #аграфкаДК підготувала чудовий відео майстер-клас по виготовленню листівки-шейкера. Запрошуємо до перегляду!

Що ж таке листівка-шейкер? Здебільшого це листівка з віконечком будь-якої геометричної форми, в якому за прозорою плівкою/калькою розсипані дрібні прикраси, як паєтки, конфеті тощо. І від слова шейк (трусити) і походить назва таких листівок, адже при потрушуванні – прикраси у віконечку пересипаються зі сторони в сторону. Досить оригінально та цікаво.

Як виявляться, робити такі листівки не так вже й складно! Переконайтеся самі, переглянувши навчальне відею Катерини про те, як зробити таку листівку:

Нічого складного, правда ж? Отож, запрошуємо взяти собі на замітку і наступного разу, при потребі зробити листівку своїми руками, обов’язково скористатися ідеєю.

Гарного вам дня!


 

(с) Аґрафка, 2015

 • Терезка

  неймовірний мк, дякую за підказки на натхнення!

 • UnePetiteFemmeFatale

  Чудовий МК!
  Єдине хочу додати, можна ж зробити шейкер і лище з одного пластикового прямокутника… просто з одного боку приклеїти пивний картон до основи листівки, засипати лелітки, а потім вже приклеїти пластик :)

  • Дякую за чудові слова!)
   От бачите, як багато варіантів створення шейкерів існує :)