Валентинка. Захмарна любов.

В очікуванні Дня усіх закоханих більшість з нас напевно майструє не одну листівку до цієї події? І якщо ви ще не знайшли свого натхнення на створення таких листівок, то запрошуємо до Ліліної рубрики “Чисто і Просто з Лілюською” – сьогодні тут листівка, яка чудово підійде і для висловлення почуттів між уже закоханими, і для тих, хто лише починає виявляти симпатію до когось :), і для тих, хто просто бажає виявити свою товариську любов комусь із друзів :)

Сьогодні хочу вам показати валентинку із ведмедиком.

хендмейд листівки до Дня закоханих  04

У цього ведмедика в руках цілий оберемок кульок, тому я вирішила зробити для нього повітряний фон із хмарками.

Для створення фону нам знадобиться чорнило двох відтінків, спонжики, маска і, звичайно, штампи (у мене штампи від TM Lesia Zgharda). Маску можна вирізати за допомогою хвилястого бордюрного ножа чи дірокола або ж вирізати самостійно, намалювавши лінію хмар від руки. Для цієї техніки я люблю використовувати чорнило Мементо, чому саме, а також про деяку специфіку тонування, я писала у цій статті.

листівки до Дня закоханих своїми руками 01

Отже, спершу візміть паперовий скотч і наклейте його над лінією згину. Таким чином тильна сторона листівки залишиться чистою. Якщо ж ви не робите одношарову листівку, то цей крок можна оминути.

Наклеюємо першу лінію хмар. Тут хочу звернути увагу, що варто йти зверху вниз, щоби бачити, яким чином “лягають” хмари.

Далі беремо найсвітліше чорнило і тонуємо проміжок між маскою та паперовим скотчем. Потім додаємо трошки темнішого чорнила по верхньому краю, а тоді ще раз тонуємо світлим чорнилом.

листівки до Дня закоханих своїми руками 02

Тепер пересуньте маску нижче й затонуйте наступну лінію.

Тонуйте тільки над лінією хмар!

У верхніх лініях я додала трошки темного синього, у видолинках. Найнижчі лінії хмар я тонувала лише світлим чорнилом, зменшуючи натиск і кількість чорнила.

листівки до Дня закоханих своїми руками 03

Тепер штампуємо напис. Я обрала для цього світле чорнило, яким тонувала хмари. Мені не хотілося, щоб напис занадто виділявся.

листівки до Дня закоханих своїми руками 11

Далі розмальовуємо ведмедика. Я відштампувала його двічі.

Одного ведмедика розмалювала повністю, а в другому відштампованому зображенні мені були потрібні лише кульки. Для розмальовування я обрала олівці. Розмальованого ведмедика вирізаємо по контуру гострими ножицями. Додаткові кульки-серця також вирізаємо й підклеюємо.

На фото ви бачите ще одного ведмедика. Листівку з ним ви знайдете тут.

листівки до Дня закоханих своїми руками 12Приклеюємо ведмежа до основи листівки за допомогою об’ємних клейових крапочок.

хендмейд листівки до Дня закоханих  07

Нехай ця валентинка надихне вас на створення власних шедеврів!

Натхнення вам і хорошого настрою!

Лілюська

 


(с) Аґрафка, 2015