Солодощі у бонбоньєрках – вишукане частування колядникам

З Новим роком, любі аґрафки! Сподіваємося, в усіх новий рік почався гарно? Не хочеться вас відволікати від святкового столу, але ж ви пам’ятаєте, що незабаром почнуться коляди? І до кожного в гості завітають колядники та щедрувальники, а можливо навіть і цілі вертепи! Тому сьогодні Аґрафка пропонує трохи порукоділити і натворити купку оригінальних частувань для новорічно-різдвяних гостей!

Тетяна заздалегідь підготувала для рубрики “Натхнення з Аґрафкою” ідею, як оригінально та досить швидко оформити солодке частування для гостей. Бонбоньєрки ідеальне вирішення!

Бонбоньєрки – гарно прикрашені невеличкі коробочки для солодощів. Можуть бути різної форми (круглі, квадратні тощо). В сучасних тенденціях – це неодмінна подяка гостям від господарів. Досить часто таке частування персонально кладуть кожному гостю на весіллі чи дні народженні.

Отож, такі коробочки з частуванням будуть гарним доповненням чи самою подякою колядникам, щедрувальникам та посівальникам, які завітають до вас в період новорічно-різдвяних свят. А якщо прикріпити іменні теги на кожну коробочку та покласти їх на прибраний святковий стіл,  то кожному гостю буде неодмінно приємно отримати таку подяку-комплімент від господарів!

коробочки бонбоньєрки на коляди 01

коробочки бонбоньєрки на коляди 05

коробочки бонбоньєрки на коляди 04Такі коробочки у формі подушечок можна зробити з допомогою спеціального ножа від Сіззікс – Pillow Box, який не лише виріже відповідну форму з цупкого картону, але й зробить спеціально-перфоровану лінію згину для легкого закривання/відкривання округлих деталей, а можна скористатися спеціальною дошкою WR Memory Keepers для створення різного розміру таких коробочок.

Гарно тематично прикрасьте і повірте, що такі бонбоньєрки-подяки надовго запам’ятаються вашим гостям!

Приємного приготування вам до Різдва! Смачної куті і веселої коляди!

В роботі дизайнер використав:


 

(с) Аґрафка, 2015