Снудлива осінь

В Карпатах випав сніг, за вікном дощить і прогноз на найближчий тиждень ажніяк невтішний. Зігріваюсь горнятком какао, впорядковуючи свої запаси пряжі. В руки потрапляє твід кольору фуксії. І ось, плани на вечір вже є :)

Поки що я володію лише базовими вміннями в’язання і за надто складні проекти все ще побоююсь братись. Проте, навіть цього достатньо аби зв’язати теплий та стильний предмет гардеробу.

snud-ahrafka-01

Коли тепло моїй шиї, то я почуваюсь цілком огорнутою затишком, тому в осінньо-зимовий період усілякі снуди, шарфи та просто светри з високою горловиною мої звичні компаньйони.

Отже, озброївшись пряжею та круговими спицями, я взялась за справу.

snud-ahrafka-03

Спершу, визначіться з бажаним розміром, тобто з окружністю. Снуд може бути одинарним чи в кілька оборотів. Я надаю перевагу одинарим (просто їх легше поєднувати з моїм верхнім одягом)

snud-ahrafka-02

Я взяла свій вже готовий снуд щоб зняти розмір. І тут чудовий момент – помилитись складно ;) Якщо ви зв’яжете трошки вужчий снуд – він буде добре облягати шию, а відтак і гріти; трошки довший снуд – утворюватиме об’ємні теплі складки. Головне, щоб не надто широкий, а то висітиме на шиї як коралі (хоча декоративну функцію все ще буде виконувати:))

Отже знявши виміри, я почала в’язати – права, ліва, права, ліва… Відчуваю як тепло від пряжі розходиться через руки по всьому тілу.

snud-ahrafka-04

Візерунок рис – достатньо простий для в’язання, виглядає фактурно та елегантно – запорука вдалого виробу. З непарною кількістю петель, чергування йде по колу і вам не потрібно турбуватись про розрахунки, візерунок вив’язується практично сам собою. Так за годинку-другу ось такої в’язальної релаксації ваш снуд буде готовий.

Перевагою в’язання по колу круговими спицями є ще той момент, що ви можете приміряти свій снуд по мірі в’язання і вже по ходу роботи визначити, коли ваш снуд є готовий. Закривши петлі будь-яким відомим чи зручним способом та після волого-теплової обробки ваш новий предмет гардеробу готовий дарувати вам тепло!

snud-ahrafka-05

Мені таки вдалось вигуляти свій снуд між безперервними дощами. Хоча, може то він і накликав тепло? ;)

Оленка з Аґрафки


(с) Аґрафка, 2016