Чисто і просто. Розмальовуємо висічки ембосинґом

Нагадуємо, що залишилось ДВА дні до завершення святкової акції від Аґрафки – “Аґрафка здійснює мрії” – не пропустіть свій шанс на здійснення рукодільної мрії! А сьогодні ми запрошуємо вас до авторської рубрики Лілі Романової Чисто і просто з Лілюською“.  На цей раз Ліля продемонструє розфарбовування висічок в техніці гарячого та сухого тиснення.

Доброго дня, любі Аґрафочки!

Рада вас знову вітати в своїй рубриці. Сьогодні хочу показати святкові листівки з віночками, які я розмалювала за допомогою гарячого тиснення.

Я вирішила цього разу поєднати сухе тиснення та гаряче, тому для фону обрала папку для тиснення, яка би дала мені “дерев’яне” тло. Далі вирізала віночки та “банери” для написів.

листівки з ембосінгом 01

Наступний крок займає трохи часу, але результат того вартий. За допомогою ручки для ембосинґу я змастила квіти на першому вінку й посипала їх червоною пудрою для ембосинґу. Цей крок я проробила двічі, щоби отримати гладку й блискучу поверхню. Далі я взяла зелену пудру й посипала нею змащені ручкою для ембосинґу листочки й гілочки, нагріла їх. Гілочки я покривала пудрою лише раз.

Тоді я взялася за другий вінок, який я вирішила зробити срібно-золотим. Спершу я покрила увесь вінок прозорою пудрою. Цей шар-основа мені потрібен для того, щоби вінок мав гладке й рівномірне покриття. Далі я знову розмалювала ручкою спочатку квіти й нагріла їх, а тоді листя й гілки – і також нагріла. Отримала ось такі два вінки.

листівки з ембосінгом 02

Далі я відштампувала написи на банерах за допомогою чорнила для ембосинґу й покрила їх червоною та золотою пудрою.

листівки з ембосінгом 03

Тепер усі частини листівки готові, можна складати саму композицію. Усе дуже просто. Я намастила клеєм лише великі квіточки й приклеїла вінки до основи листівки. Банер закріпила всередині віночка за допомогою клейових об’ємних крапочок. У серединки маленьких квіточок я додала самоклейкі напівкраплинки.

чисто і просто з лілюською 3

чисто і просто з лілюською 4

чисто і просто з лілюською 2

чисто і просто з лілюською 5

Бажаю вам безмежного натхнення й чудового настрою!


(с) Аграфка, 2014

 

 

  • мені все бракує часу на таке. але вже не вперше бачу в Тебе оті двічі запечені пудрою висічки, і результат таки справді вартує того! дякую за натхнення :)

    • Результат дуже вартує! І якщо брати лише один віночок, то часу зовсім не багато. Це якщо робити 10 дзвіночків, тоді так. )))

      • треба пошукати щось невелике для початку :)