Рекомендації подарунків від профі. Випуск 2

Вітаємо, чарівні красуні!

Весна на порозі, і страшенно кортить потішити себе якимись подаруночками, або ж замовити їх у коханих;) А чого палко бажають рукодільниці? Звичайно ж, усього, що стосується творчості!

Проте інколи нам самим дуже важко не загубитись у цілому морі пропозицій та рекомендацій від виробників, що вже казати про підбір подарунка для рукодільниці близькою людиною, адже переважно є так, що до нас ця людина близька, а до рукоділля ой яка далека;)

Отож, для того, щоб допомогти вам і вашим рідним зорієнтуватись в цій ситуації, наші зіркові дизайнери склали свої рекомендації щодо найкорисніших у рукодільному царстві речей!

Першу частину ви можете переглянути тут, а сьогодні частина 2:

Ekaterina Oleunik

Всем привет! Сегодня я, Екатерина Олейник, хочу предложить свой небольшой список рекомендаций для начинающих скраперов. Ой.. Как вспомню себя)) Заглядывая в интернет-магазин, хотелось купить все. Начиная от бумаги, заканчивая маленькой мелочевкой. И таких “не нужных” покупок у меня было немало. Сейчас я немного жалею, что меня никто тогда не наставлял “на путь истинный”. Поэтому буду очень рада дать несколько советов.

 • Резак. Свой первый и единственный резак я купила через года 2-3 с момента увлечения скрапом. И ни разу, ни секунды не пожалела. Канцелярский нож и линейка конечно хороши, но резак все же лучше. Во первых, все резаки идут уже с разметкой, а значит отмерять линейкой и помечать карандашом уже нет надобности. И это здорово экономит ваше время. Ну и во вторых, нож резака не “пойдёт” в сторону, если у вас дрогнула рука. А значит срез будет ровным.151xls
 • Доска для биговки. Это ещё один инструмент, который сильно облегчит вашу скрап-жизнь. Ну и конечно же, такие сгибы аккуратнее выходят, что есть большим плюсом для ваших работ.agrafka.com.ua_martha_stewart_scoring_board_42-05002.jpeg
 • Три набора бумаги 15х15см. Если вы ещё не полностью осознали, в каком стиле вы хотите работать, купите 3- 4 набора бумаги 15х15см разных по стилю. Так вы попробуете поработь в разных Стилях и, возможно, быстрее найдете себя. А так же вы сможете протестировать разных производителей. И выбрать для себя любимчиков. Но не советую брать дешёвую бумагу неизвестного производства. Возможно, качество материала у вас вызовет негативные впечатления и убьет желание творить.колаж_2

Natasha Kukla

Привіт, дорогі ПЧілочки)
Сьогодні хочу поділитись з Вами своїми ідеями скрап-подарунків: чого б такого побажати?)
Взагалі, якраз подарунки такого плану – штука дуже доречна, адже коли ти “в темі”,  чим захоплюється хтось з твоїх подруг… чи вони “в темі”, чим захоплюєшся ти… радувати один одного набагато легше й приємніше)
 • Мега-класнюча річ – це макетний килимок! Я знаю-знаю, що про нього говорилось і переговорилось вже 100500 разів, але це річ справді чи не найпершої необхідності.
  Коли я починала бавитись скрапом, то використовувала скляну кухонну дошку, щоб різати папір..і мені здавалась, що це цілком зручно й нормально… Але коли в мене з’явився макетний килим! Це було просто аааааааа! (До речі, він також був подарунком.. святий Миколай приніс!)
  Я ніколи не думала, що якийсь там килим може тааааак полегшити процес різання паперу.
  Як на мене найбільш зручні килимки, це такі, де є сантимтерова та дюймова розмітка, й одночасно з тим такі “крапочки” по всій площі, по яких можна міряти міліметри. Не всі виробники роблять цю “міліметровку” на килимках, але якщо вдалось знайти саме такий… треба брати!!! Бо це дуууже зручно для точності вимірювань.
  Мій найперший килимок з такою розміткою від Folia (він до речі, великого формату, що дуже зручно для нарізання паперу А1…А3…).
  Хоча маю килимки й невеличкого розміру, для більш портативних робіт.agrafka.com.ua_olfa_cutting_mat_pink_rm-ic-s_pin.jpeg
 • Інструмент для біговки! Так-так! На перший погляд, наче річ не така вже й потрібна (адже можна бігувати й потім згладжувати лінії згину за допомогою лінійки, ножиць й т.д.), але скориставшись хоч раз спеціальним ножем для біговки, ти зразу відчуєш різницю! Я користуюсь бігувальним ножем, який йшов наборі для створення подарункових пакетиків від We R Memory Keepers. Така-от в мене палочка-виручалочка!tl096_b_2
 • Текстурні пасти й трафарети(маски). Це окрема тема. Вони дають можливість створювати об’єм та текстуру для Ваших робіт, робити їх більш фактурними.
  Набільш класні, на мій погляд, це пасти “густі”, після нанесення яких гарно й чітко видно малюнок.
  Щодо трафаретів, то дуже вигідно дивляться в роботах такі, що мають дрібний візерунок.колаж_4
 • Пудри..посипки..мікробісер. Коротше, всякі гарнющі сипучі штучки для декору! Вони додають роботі чарівності, коштують не так вже й дорого. Запаковані зазвичай в гарні кругленькі баночки і можуть бути надзвичайно милим подарунком!agrafka.com.ua_fdtop01.jpeg
 • Штампи!!! Аааааа! Зараз, поки пишу це, згадую: мій найперший штамп подарувала мені скрап-подружка…
  Це був штамп-вензель, користуюсь ним досі. Штампи це диво… Справжнє диво!
  І найбільш класні з них, це ті, які дають можливітсь створювати фон та дрібні детальки: вензелі, тонкі хаотичні лінії і також слова та написи.
  На сьогодні вибір цих товарів надзвичайно великий: залишається обирати лише за власним смаком малюнок чи напис))
  Плюс ще й в тому, що якщо це має бути не якийсь масштабний дорогий подарунок (хоча деякі набори штампів коштують справді дорого…дууууже дорого!), а просто комплімент чи знак уваги…можна подарувати одинарний штампик. Він ніколи не буде зайвим; вкласти його в листівку, зроблену власноруч) І подарунок! І з душею! І не коштує, як збитий літак)))119
 • Ще одна класна штука, яка може бути дуже доречною, а купити самій собі часом шкода й хочеться, щоб тобі таке подарували..чи самій когось потішити – це дошка для предметної зйомки!
  Такий собі шмат дерева (чи пластику, який вдало замальований під дерево), на якому фотографування листівок та інших арт-об’єктів буде виглядати дуже вигідно!
  Знайти подібні дошки в скрап-магазинах складно: переважно вони є в магазинах з декором чи виробами з дерева для інтер’єру.
  Сюди ж, як доречний подарунок, можна віднести лайт-бокси для фотографування робіт.
  *хоча особисто я користуюсь саме дошкою для предметної зйомки! У мене вона темного насиченого кольору. Обожнюю її!
Мабуть, це і є мій ТОП)
Надихайтесь, творіть… купуйте подарунки для себе та своїх друзів та насолоджуйтесь життям! Адже воно таке прекрасне!

(c) Аґрафка, 2017