Путівник по усіх наборах від ChiaoGoo

Якщо Ви у пошуку свого набору спиць від чіагу, то цей путівник саме для вас. Ми покажемо усі набори, які існують в асортименті цього культового бренду. І якщо Вас щось зацікавить, нижче буде посилання на огляд конкретного набору.

Тож набори у ChiaoGoo поділяються перш за все за матеріалом спиць: бувають металеві – це кейси з червоною стрічкою та бамбукові – кейси з зеленою. В асортименті є всього 2 набори панчішних спиць. Більш детальний огляд тут 

chiaogoo slides.001

Подальший асортимент наборів представлений змінними круговими спицями, що поділяються за матеріалом та довжиною спиць.

Металева серія ТWIST на 13 см містить набір Mini спиць від 1,5 до 2,2 мм, набір Small – від 2.75 до 5мм, Large – від 5.5 до 10, та Complete – повний набір зі спицями від 2.75 до 10. Також набори оснащені додатковими кабелями різних довжин, стоперами, конекторами, ключами та лінійкою . А міні набір ще має додатковий набір аксесуарів.

chiaogoo slides.002

Серія Twist на 10 см або 4 дюйми – представлена аналогічними, проте лише трьома наборами – набору Large в 10 см не існує. Зверніть також увагу, що довжини кабелів варіюються залежно від довжини спиць в наборі.

chiaogoo slides.003

Бамбукові змінні спиці – це серія SPIN також представлені у двох довжинах. Спиці на 13 см є в наборах Small, Large та Complete. Очевидно, Mini спиці через надто тонкий розмір з бамбуку не виготовляють ))

chiaogoo slides.004

Набори ,амбукових спиць на 10 см бувають розміру Small (маленький) та Complete (повний).

chiaogoo slides.005

Small містить спиці від 2.75 до 5, а Cpomplete від 2.75 до 10. Як і усі інші – набори укомлектовані кабелями, та іншими необхідними аксесуарами.

Зауважте в наборах відсутні популярні в нас спиці на 3, на 7 та на 7.5мм, тому, ми рекомендуємо відразу придбати додаткову пару змінних спиць необхідного розміру.

Варто також зазначити, що довжина кабелів в наборах вказана без врахування довжини самих спиць – тобто якoо кабель на 20 см і у вас набір з 10-сантиметровими спицями, то поєднавши, ви отримаєте кругові спиці на 40 см.

chiaogoo slides.006

Сподіваємось цей путівник був для вас корисним. Якщо ж представлені набори все ще не задовільняють ваші потреби, в подальших відео та постах ми розкажемо як ви можете скласти свій власний набір, правильно поєднуючи інструменти та аксесуари від ChiaoGoo. Тож обов’язково підпишіться на наш ютуб канал  аби не пропустити подальші огляди!


(с) Аграфка, 2018