ПростоАльбом #жовтень2015

Доброго всім дня! Ми продовжуємо нашу рубрику ПростоАльбом, але вже в оновленому складі. До нас приєдналися три майстрині кишенькового скрапбукінгу  –  Тетяна, Тамара та Марія. Отже чекайте на потрійне натхнення!

Сьогодні, у перший день знайомства з нашою командою творців альбомів Project Life, ми вирішили дізнатися, які інструменти та матеріали найчастіше використовують наші майстрині.

Tanya Batrak

Мій musthave набір виглядає так. Датер, степлер та різак – інструменти, які я завжди використовую. Кутовий дірокол – для фото та карток, які я роблю сама. Перевірено, що двостронній скотч через кілька років вже не тримає, тому користуюсь степлером – швидко та надійно.

Tanya Batrak_agrafka_october2015

Maria Asaulenko

Ось прийшла і моя черга показати та розказати, які ж матеріали та інструменти є моїми найулюбленішими.

Почну з того, без чого не можливий кишеньковий скрап – це файли або ж протектори, картки та фото). Я полюбляю використовувати вже готові картки, які прикрашаю різноманітним декором.  Трішки про декор. Жодна моя сторінка не обходиться без емальованих цяток,  дрібних висічок та алфавітних наліпок або ж фраз. Не можу перебороти свою пристрасть до шейкерів, тому блискітки стоять в мене на почесному місці. Також використовую фішки, вони ж бейджі , чипборд та дерев’яні фігурки. З інструментів у мене ножиці, штамп датер та чорнило, степлер (використовую для кріплення декору) та клей.

Maria Asaulenko_agrafka_october2015

Тамара Поморцева

В мене невеликий список інструментів – ніж та лінійка, клей (бо скотчу не довіряю), датер та скруглювач кутів, декілька простих штампів і чорнила. Та й для цього виду скрапу не потрібна велика кількість інструментів. А ось матеріалів треба трішечки більше: картки та файли (моїх немає на фото), наліпки-абетки та чипборд, це мої найулюбленіші прикраси. Також я використовую теги та картки для журналінгу і деякі висічки.

Тамара Поморцева_agrafka_october2015

Пропонуємо і вам приєднатися та показати, що є у вашому скраповому арсеналі для ПростоАльбому:


(c) Аґрафка, 2015