ПростоАльбом #листопад2015

Доброго всім дня! Сьогодні ми презентуємо новий підхід до Проджект Лайф (Проект 365) у блозі Аґрафка.

Тепер і ця частина багатогранного світу скрапбукінґу буде проходити в нас у форматі завдань.

Прогулюючись вашими блогами, ми бачимо, що багато рукодільниць люблять фотографувати. Тож запрошуємо вас не лише виловлювати особливі моменти для фото, а й оформляти їх в сучасні альбоми – з передачею почуттів і вражень.

Щоб цікавіше було творити, завдання матимуть певні умови. Цього разу на сторінці має бути Журналінг + обов’язковий елемент Дерево у довільному вигляді.

Наші дизайнери зробили чудові роботи для вашого натхнення:

Maria Asaulenko

Раніше я записувала журналінг в окремий зошит, щоб не забути нічого до того часу, коли буду оформлювати фото. Згодом мені стало лінь це робити, і я вирішила раз нічого не запам’яталось в кінці місяця, тоді нічого цікавого та важливого не відбувалось. Головне в цьому підході надовго не затягувати з оформленням. Часто журналінг пишу, пригадуючи події по фото. Стосовно оформлення – я довгий час записувала журналінг від руки звичайною чорною ручкою, та мене не влаштовує мій почерк, і тому час від часу друкую його на принтері, просто засовуючи картки до нього.

Maria Asaulenko_agrafka_november2015_1

Полюбляю розбавляти свій кишеньковий альбом сторінками 30х30

Maria Asaulenko_agrafka_november2015_2

В якості обов’язкового елементу використала фішку, літери та картку з дерев’яними принтом, дерев’яні дотси та висічку-фотоапарат. Цього разу вирішила погратись з кишеньками – поділити картки по діагоналі. І не змогла встояти, щоб не зробити шейкер з листячка.

Maria Asaulenko_agrafka_november2015_3

Tanya Batrak

Я пишу журналінг зазвичай двома способами: на картках, чи прямо на фото під час обробки у редакторі. Коли не дуже багато тексту, пишу від руки. Але мені більше подобається друкувати журналінг прямо на картках на принтері. Так можна втиснути більше слів, та й виглядає акуратніше. Використала тут картки з різних наборів We R Memory Keepers, дерев’яні дотси, дерев’яну рамочку, інший дрібний декор та алфавітні наліпки.

Tanya Batrak agrafka_november2015_1

Якщо мені треба зробити слово з алфавітних наліпок, я спочатку клею кожну літеру на лінійку. А потім вже переношу в потрібне місце. Так зручно робити, якщо наліпки тонкі та добре гнуться. А якщо вони зроблені з цупкого картону, можна використати край лінійки, як направляючу лінію, щоб не псувати папір малюванням ліній олівцем.

Tanya Batrak agrafka_november2015_2

Тамара Поморцева

Для того щоб не забути що з нами трапилося за тиждень, я почала вести щось на зразок щоденника, я не тільки записую події тижня, але і відмічаю коли є якась меморабілія чи фото до події. І це мене врятувало тоді, коли я почала відставати у проекті, та доводилося робити тижні за початок року.
Сам журналінг я пишу на картках від руки, в мене не дуже гарний почерк, тому я пишу друкованими літерами. На жаль в мене немає принтера. В цьому році я почала дещо писати одразу на фото в редакторі. Це виглядає охайніше та допомагає збільшити місце для карток-прикрас.

Для завдання я оформила дуже важливий тиждень жовтня, в якому старшому сину виповнилось вісім років.

Тамара Поморцева agrafka_november2015_1

В якості обов’язкового елементу я використала пробкові дужку та скрабл-фішку.

Тамара Поморцева agrafka_november2015_2

Тамара Поморцева agrafka_november2015_3

Правила завдання:

  • до участі приймаються лише нові роботи;
  • обов’язково подавати посилання на саму роботу (статтю), а не на блог;
  • у своєму повідомленні обов’язково додати посилання на блог Аґрафки чи конкретне завдання;
  • у своєму пості розмістити банер завданнябанер
  • на одне завдання можна додати не більше трьох робіт;
  • під “роботами” маємо на увазі саме сторінки Проджект Лайф;
  • роботи мають відповідати умовам завдання та містити обов’язковий елемент/матеріал;
  • можна одночасно податися на інші завдання.

Приз:

Дірокол для заокруглення кутів Duo Corner Punch від Tonic studios

981xls(c) Аґрафка, 2015