ПростоАльбом #грудень2015 – Святкові сімейні традиції

Доброго дня, друзі! Сьогодні буде останній пост у цьому році в рубриці ПростоАльбом. В цю чарівну пору року, ми як ніколи відчуваємо родинне тепло та шануємо сімейні традиції. У кожного з нас є найулюбленіші різдвяні та новорічні сімейні традиції, про які й будуть сьогодні розповідати наші майстрині кишенькового скрапбукінгу. Долучайтеся до нашого завдання “Святкові сімейні традиції”!

Дизайнери зробили чудові роботи для вашого натхнення:

Maria Asaulenko

Наші традиції цього року обмежились прикрашанням ялинки та листівками для бабусі та дідуся, в цьому мені допомагав маленький працьовитий Ельф, Аліскина б воля обмалювала всю квартиру. Використані матеріали: файли з набору Page Protectors Ring Multi Pack, дірокол WRMK Tab Punch Index.

Maria Asaulenko agrafka december 2015

Tanya Batrak

Поки що у нашої невеличкої родини є кілька святкових сімейних традицій. Вже шостий мабуть рік поспіль ми прикрашаємо новорічну ялинку 1 грудня. А з минулого року ми почали з донею пекти різдвяні пряники з королівською глазур’ю. Цього року ми спакували декілька пряничків та відправили нашим дідусям та бабусям. А ще кожного року я готую для доні Адвент календар. Цього року він іще й з загадками, що дуже сподобалося моїй малечі :)

Tanya Batrak agrafka december 2015_1

Tanya Batrak agrafka december 2015_2

Для обох сторінок я використала фото файли We R Memory Keepers. В них є багато маленьких кишеньок, які можна заповнити або фотокартками, або якоюсь блискучою святковою дрібнотою. Що я і зробила за допомогою бісера, паєток та паяльника We R Memory Keepers.

Tanya Batrak agrafka december 2015_3

А так виглядає зворотня сторона. Я її ще не заповнила. Але фото тут будуть теж грудневі, тож чотири кишеньки з пайєтками та бісером будут теж пасувати до них.

Tanya Batrak agrafka december 2015_4

Тамара Поморцева

В нашої родини грудень місяць наповнений справами, які вже стали традицією. Першого грудня я дістаю зворотній календар, потім приходить черга імбирних пряників, які я печу вже четвертий рік. Напередодні дня св. Миколая ми дістаємо носок, який я сшила, коли старшому сину було три місяці. Усі подарунки та солодощі Миколай складає саме в нього. А на наступний день настає черга адвент календаря. Його я зробила лише у минулому році, а до того замість подарунків декілька років до сина приходили зайчик та білочка. Вони приносили йому листи із загадками, іграми, казками та завданнями. А інколи клали до листа цукерку чи іграшку. Таким чином він дізнавався, що таке зима чи Новий рік, що носять узимку, хто міняє шубку на білу, та навіть допомагав білочці порахувати скільки в неї припасено грибів на зиму.

Тамара Поморцева agrafka december 2015_1
Лише на минулому тижні я згадала що в меншого сина немає носочка. Тому Миколаю нема куди складати подарунки. Ми з мамою почали швидко шити йому свій носок і встигли напередодні свята!

А ще старший син увесь тиждень прикрашав свою кімнату – вирізав ялики та ліпив шапки іграшкам. Про це я і розповідаю на правій сторінці.

Тамара Поморцева agrafka december 2015_2

Тамара Поморцева agrafka december 2015_3

Правила завдання:

  • до участі приймаються лише нові роботи;
  • обов’язково подавати посилання на саму роботу (статтю), а не на блог;
  • у своєму повідомленні обов’язково додати посилання на блог Аґрафки чи конкретне завдання;
  • у своєму пості розмістити банер завданнябанер
  • на одне завдання можна додати не більше трьох робіт;
  • під “роботами” маємо на увазі саме сторінки Проджект Лайф;
  • роботи мають відповідати умовам завдання та містити обов’язковий елемент/матеріал;
  • можна одночасно податися на інші завдання.

Приз:

Скотч We R Memory Keepers – Metallic Washi Tape Gold

sbc_wr-42601-1

(c) Аґрафка, 2015