ПростоАльбом. Частина #8

Місяць пролетів так швидко, що я навіть не встигла помітити :) Так – так, це знову Юля і я знову покажу вам дві нові сторіночки в наш альбом, а також буду заманювати організувати ваші фотографії швидким та не сильно дорогим способом.Сьогодні у мене сторінки про нашу поїздку в Микуличин, що була майже рік тому, на початку червня 2014го. Починалося створення сторінок так:

простоальбом в стилі проджектлайф 01

Відразу даю вам пораду: не бійтеся фотографій :) В наш час, коли фотографій навіть з одного дня може бути багато або дуже багато, завдання вибрати кілька штук інколи займає більше часу, аніж оформлення цих фотографій в альбомі ))) В швидкому скрапі у вас розв”язані руки, і вибирайте скільки хочете, і яких хочете! Головне – запастися кишеньками ;)

Я так і зробила, і в мене фотографії займають більшу частину моїх сторінок. Вони всі для мене важливі, і кожна розповідає про цілий великий шматок поїздки, кожна викликає в мене мішок різних класний емоцій, і їх неможливо було відсіяти.

Коли фотографій є багато, і ти сідаєш вкладати їх у кишеньки, в якийсь момент виникає питання “а писати де??..” Звісно, можна і не писати. Але в більшості випадків хочеться написати, хоч пару слів, бо вже навіть через кілька років записати щось про ці події буде важко (от як мені сьогодні)))). Отже, що робити? Викидати фотографії, що вже вибрали – шкода, а писати ж десь треба? І от вам ще одна порада: заховаємо наші записи в одну з кишеньок, але так щоб було видно, що вони там заховані.

Для цього ножем з набору Ножі для вирізання Sizzix 9PK – Tags #2 вирізаємо тег. Закріплювачем люверсів ставимо люверс і протягуємо красивий шнурочок. Це все робити, звісно, не обов”язково, але ж воно так класно після цих маніпуляцій виглядає, то чого ж собі в тому відмовляти? :)

Тепер треба знайти для нашого тега кишеньку. Фотографія, яка буде зверху, над кишенькою з тегом, має не сильно постраждати від того, що ми частину її ним закриємо. В мене це ось тут – кишенька з чудернацькими квіточками, а частинку тегу буде видно на фотографії, де Катруся тримає кульбабки:

простоальбом в стилі проджектлайф 07Якщо ви заповнюєте нову сторінку, де на звороті нічого немає, тоді зараз можете просто написати все що хочеться на тегу, і поставити його в його кишеньку. Якщо ж у вас, як і в мене, на звороті вже є готова сторінка, тоді робимо щоб було гарно ;)

Фотографію приклеюємо до того, що на звороті, але лише однією стороною. Наносимо ПВА ось такою тонкою смужкою:

простоальбом в стилі проджектлайф 09

А тоді акуратно приклеюємо, і отримуємо таке:

простоальбом в стилі проджектлайф 10

Для чого це все? Я не люблю, коли фотографії та картки в процесі переглядання альбому туди-сюди зсуваються, тому я їх одна до одної приклеюю, і рівняю різаком. Детальніше я про це вже писала тут.

У нашому випадку з тегом, якщо не приклеїти картку до картки в цій кишеньці, воно так і буде, як я не люблю. Тобто зсуватися в різні боки. Приклеювати всією площиною – тоді наш тег закриває картку і втрачається сенс його ховати. Отже, ми і приклеюємо, і залишаємо схованку)

Ось так він виглядає вже готовий, у своїй кишеньці:

простоальбом в стилі проджектлайф 11

Отже, ми придумали куди подіти записи. Але ж ручки хочуть докластися до чогось ще :) Сьогодні вони доклалися у мене до акцентів з допомогою гарячого ембосингу. Я беру картки з листа паперу Happy Go Lucky – Happy, 30Х30, Ручки для гарячого ембосинґу Range, прозору пудру та фен:

простоальбом в стилі проджектлайф 02

Ручкою обмальовую те, що хочеться виділити, присипаю пудрою

простоальбом в стилі проджектлайф 03

та запікаю її феном. Ось він, результат:

простоальбом в стилі проджектлайф 04

А якщо взяти кольорову пудру, результат буде більше помітно, головне гарно підібрати кольори. Мені цього разу хотілося м’яких акцентів, тому у мене тут – прозора)

Крім ембосингу на моїх сторінках ще є смужка з написом, яку я вирізала ножем з набору Ножі для вирізання Sizzix 9PK – Tags #2, і яку причепила скріпкою-сердечком

простоальбом в стилі проджектлайф 12

а також дерев”яна висічка Love з відштампованим You на одній з карток для журналінгу

простоальбом в стилі проджектлайф 06

простоальбом в стилі проджектлайф 08

А ось так виглядають готові сторінки:

простоальбом в стилі проджектлайф 13

простоальбом в стилі проджектлайф 14

 

Обидві сторінки я зробила за один дитячий повнометражний мультик (цікаво, то тільки я рахую особистий час мультиками? ))) І це з перебиранням матеріалів, припасовуванням різних карток, виконанням та фотографуванням.

Це я до того, що швидкий скрап – реально швидкий, не бійтеся його :)

Використані матеріали:

 


(c) Аґрафка, 2015

 • Дуже люблю твою рубрику, Юля! Завжди красиво, цікаво і позитивно! :)

  • ураа, я вчасно прочитала перший коментар!!!
   дякую :)