ПростоАльбом. Частина #7

Доброго весняного ранку всім!

Сьогоднішній випуск можна сміливо назвати “Як виправляти помилки” або “Блін, я не хотіла щоб було так!!”

Я більше ніж впевнена, що дуже багато цікавих технік та прийомів у скрапі народилися власне після “блін, я не хотіла щоб було так!!”, тобто коли Ви робите щось, і це щось виходить не так, як планувалося. Криво приклеїли або пришили, випадково вимастили щось чорнилом, видно сліди клею, і тп. В мене таке теж буває, і інколи я переробляю вже зроблене, а інколи знаходжу такі класні методи це виправити, що робота в результаті робиться кращою і цікавішою.

Перед тим, як відбирати фотографії, я завжди малюю собі на листочку схеми сторінок з файлами, в які я можу їх ставити, так мені набагато легше працювати з ними. І от почалося з того, що я невірно замалювала собі сторінку з кишеньками. Тобто, відбирала фотографії для одних кишеньок, а в результаті вийшло, що вони мають бути в зовсім інших. В мене вже назбиралося трохи заповнених сторінок, які я фактично дозаповнюю з іншого боку, тому так і вийшло)  Відповідно, коли вже були готові надруковані фотографії, перше слово було “блін!!!”. Тоді я порахувала до десяти і уважно роздивилася, що ж там в результаті можна виправити. І з’ясувалося, що розмістивши їх трохи по-іншому та обрізавши дві фотки до квадратних 10*10 – вийде ще краще, ніж я планувала!

Отже, підказка 1: порахувати до десяти і подивитися ще раз уважно, бо в багатьох випадках все не так безнадійно, як здається на перший погляд J

Далі я зазвичай кладу фотографії на кишеньки, в які планую їх ставити, обкладаюся різними картками, папером, прикрашалками, і вибираю з того всього таке, яке найбільше пасує. Тоді приклеюю кожну фотографію/картку до тієї, що вже є на звороті (нагадую, це я заповнюю кишеньки, в яких на звороті вже щось є), тоді гарно все обрізаю. Ось тут я писала детальніше, як це робити.

І тут в процесі мене таки доганяють кишеньки зі скругленими краями. Скажу чесно, на одній сторінці в мене вже були вони, і я дууууже намучилася з тим, як гарно приклеїти з іншого боку фотографію, та ще й скруглити кут, і щоб це в результаті з обох боків було гарно. Я навіть думала відмовитися від круглих кутиків в цьому альбомі зовсім, хоч дуже їх люблю. А сьогодні мене осінило: обрізаємо більше, скруглюємо кути і ота фотографія/картка, що ззаду – буде рамкою!!

Відразу попереджаю, не користуйтесь двостороннім скотчем, щоб приклеїти таке – тут треба клеїти акуратно і мати можливість посунути щось в процесі, а скотч Вам цього не дасть. Що в мене і сталося, коли я радісно приклеїла першу картку. Я порахувала до десяти, і ось вам підказка 2: приклеїли криво? клейте зверху ще кривіше, зробіть з тої кривості своєрідну “фішку” в своїй роботі.

Ось, наприклад, як вийшло у мене:

проджект лайф 10

Наступні три я вже клеїла, використовуючи клей-олівець (нагадаю, Паско мені для приклеювання фотографій не дуже сподобався), і вийшло рівнюсенько, я б навіть сказала – класно :) Але коли я роздивилася уважно всі три, помітила на одній з них плямку від акварельної фарби (на звороті я щедро вимазала той листок акварелькою, ну і мабуть під час малювання трохи фарби і попало сюди. До речі, якщо уважно придивитися, можна помітити ще й трохи зеленого чорнила на самій картці. Це я пофарбувала дерев’яний фотоапарат, який планувала там розмістити, і відразу побігла його приміряти :)

проджект лайф 01

Що робимо? Правильно, рахуємо до десяти )))) Підказка 3: незаплановані плямки? ну то наплямкайте багато! Беремо акварель, воду, пензлик, і…

проджект лайф 02

Додаємо пару емалевих цяток, клеїмо фотоапарат (пофарбований чорнилом Memento – Bamboo Leaves) і гляньте, яка з того всього вийшла краса:

проджект лайф 04

проджект лайф 05

проджект лайф 13Все решта в мене рівно і так, як хотілося :) Тому на сьогодні підказок більше не буде, а просто буде трохи фотографій вже готових сторінок:

проджект лайф 03

проджект лайф 06

проджект лайф 07

проджект лайф 08

проджект лайф 11

проджект лайф 12

 Отже, не бійтеся помилятися і завжди знаходьте в цьому щось нове і цікаве!

 Юля

Використані матеріали:


 

(c) Аґрафка, 2015

  • Nataliya Mishchenko

    Спасибо за идею!) Очень полезная и интересная информация)