ПростоАльбом. Частина #6

В останню п’ятницю березня на вас чекає 6-та частина чудової рубрики – ПростоАльбом, яку веде одна з наших дизайнерів Юля Джала. Запрошуємо переглянути її сторіночки до альбому в стилі #projectlife та нові ідеї та секретики організацію таких швидких альбомів. Дуууже натхненно і тааак по весняному :)

“Не знаю як ви, а я страшенно скучила за нашими фотками :) Я просто балдію, коли перебираю їх, відбираю для альбома і потім розкладаю в кишеньки, а уявіть що буде, коли я доберуся до фоток 2013го, 2012го років? Згадувати малесеньких діток, класні події зі свого життя – ну що ще потрібно для щастя?

Сьогодні я добралася до фотографій, що були зроблені приблизно рік тому. Одна сторінка розвороту – фотографії зі святкування Дня народження Даринки, інша – фото, зроблені одного весняного дня.

Важко не помітити, що я нарешті взялася за штампи та чорнилко :)

Отже, сторінка #1 детальніше:

простоальбом projectlife 09

Кульки відштамповані чорнилом Memento – Lady Bug штампами з набору Ножі + штампи Sizzix 7PKs – Balloons & Cupcakes, одна з них вирізана ножем з цього ж набору. Слова на кульках – штампи з різдвяного набору від Штампувальні (чорнило Memento – Tuxedo Black). Так – так, різдвяного, але ж вітання, посмішки та обійми не тільки різдвяні можуть бути, еге ж?

простоальбом projectlife 08

Поки я на клаптику паперу примірялася, як штампуватиму, Катруся теж потренувалася. Це, до речі, один із варіантів, який теж був в моїй голові :)

простоальбом projectlife 13

Штампик – будиночок на верхній фотографії теж від Штампувальні (Набір штампів Будиночки), зроблений чорнилом Memento – Tuxedo Black. Він в мене тут символізує наш дім – бо оті дві фотографії зроблені з домашнього мега-затишного святкування. Мега-затишне – це ми і тортик :)

простоальбом projectlife 07Я тут ще одну штуку придумала поки робила. Придивіться уважно до повітряного змія. Частина хвоста приклеєна знаєте де? Ага, ззовні, на самі кишеньки :) Думаю, деякі елементи там час від часу не зашкодять ;)

простоальбом projectlife 10

І сторінка #2, весняна:

простоальбом projectlife 11Тут навіть є трохи тексту, і щоб його оздобити на квадратику 10*10см, який я вирізала з цупкого паперу я виштампувала слово Funny з набору штампів My Mind’s Eye – Collectable – Notable – Silly Clear Acrylic Stamps, чорнилом Memento – Lady Bug.

простоальбом projectlife 01

А тоді приклеїла картку з текстом (картка My Mind’s Eye – Collectable – Notable – Love This Journal Card) на об”ємний скотч:

простоальбом projectlife 02

Щоб стало ще цікавіше, наступну картку я вирішила оформити іншим чином. На картці з паперу розміром 10*10см рівно посередині намалювала олівцем три смужки (на килимку це зробити не проблема). Смужки – щоб рівно штампувати :) Декоративним скотчем приклеїла (в мене вже є смужки, тож це завдання спрощується) два сердечка, вирізані ножем з набору Sizzix Thinlits Die Set 8PK – Basics. Скотч пару разів треба приклеїти наприклад на руку, щоб зменшити його липкість (щоб не пошкодити папір, коли відриватимете). Ось так у мене вийшло:

простоальбом projectlife 03Тоді штампую слово Happy з набору штампів My Mind’s Eye – Collectable – Notable – Silly Clear Acrylic Stamps, в мене його буде три рядочки – у верхньому тричі, посередині двічі, а тоді один раз. Штампую разом з приклеєними сердечками

простоальбом projectlife 04Знімаю сердечка, витираю ґумкою намальовані смужки, до сердечок чіпляю двосторонні клеєві квадратики

простоальбом projectlife 05І приклеюю їх акуратно в ті ж місця, де вони були, коли я штампувала

простоальбом projectlife 06І ось так виглядає ця картка в кишеньці

простоальбом projectlife 12Ще додам трохи про чорнило. Якщо вам хочеться чіткого яскравого відтиску, і ви не любите довго чекати, чорнило Мементо – для Вас :) Його плюс ще в невеликому форматі подушечок – якщо хочеться багато різних кольорів, це суттєво знижує вартість, та й місця в шухляді більше :)

Аж не терпиться мені взятися за наступні сторінки. Піду з”їм канапку і візьмуся, мабуть :)

Гарного дня вам!”

Використані матеріали:


(с) Аґрафка, 2015

 

  • Євгенія Чунис

    Юль, дуже сподобалась ідея з сердечками… обов*язково спробую !

    • приходь сюди показати, що вийшло ;)