ПростоАльбом. Частина #5

А ви оформляєте фото в альбоми одразу чи зволікаєте з тим? В будь-якому випадку запрошуємо сьогодні до нашої рубрики ПростоАльбом, в якій Юля розповість, як поєднувати фото вже на різних сторінках та як розрізати одне фото чи зображення і розкласти його по кишенькам:

Із збільшенням кількості сторінок мені все більше хочеться їх об’єднувати в один проект. Нехай це буде наш 2014-й рік, і ті події, що були для нас у ньому важливими, які ми хочемо зберегти на потім. А тому з’явилася потреба робити деякі сторінки в тих файлах, де на звороті вже щось є. І сьогодні я покажу свій варіант як давати собі з тим раду, а також як цікаво можуть виглядати порізані на кілька частин фотографії та зображення.

Для початку – гляньте, як я оформила ще дві сторінки про наш відпочинок на Світязі в липні:

проджект лайф своїми руками 01

проджект лайф своїми руками 02

проджект лайф своїми руками 03

проджект лайф своїми руками 06

В тих файлах, що на правій сторінці розвороту, з іншого боку вже є фотографії та картинки, ось вони:

project life agrafka 01

Отак виглядали кишеньки, коли я просто вклала в них фотографії:

проджект лайф своїми руками з аграфкою 02

Мені це, звісно, не сподобалось. Навіть, якщо підігнати їх під розмір тих, що на звороті, вони все одно будуть, нехай якось дуже несильно, але пересуватися там коли гортатимеш. Отже, я беру дві фотографії, чи фотографію і картку, чи що там у мене на звороті, і приклеюю одну до другої (будьте уважні: подивіться з іншого боку, як виглядатиме фотографія/картинка, якщо обрізати оте зайве, відповідно клейте з того боку, де це обрізання буде найменш помітне. Ну і випадково не переверніть котрусь з них догори ногами в процесі ))) Я обрала для цього клей, але не в захваті від результату (трохи крутить фотографії), наступного разу спробую скотч.

проджект лайф своїми руками 04

 чекаю поки висохне клей, і акуратно обрізаю зайве – гільйотинні різаки якнайкраще справляються із таким завданням!

проджект лайф своїми руками 05

Ось він, результат – зовсім інша справа!

проджект лайф своїми руками з аграфкою 03

Єдине місце, що мені не ідеальне – це картинка, на якій були скруглені кути. Мені така ж версія з іншого боку не пасує (бо там розрізана начетверо фотографія, і скруглення кутиків на одній, а тим більше на всіх її частинах – недоречне), а при обрізанні ті кутики що були скруглені на звороті – зрізались. Ну але то вже деталі, і скоріше за все то поодинокі випадки коли допасовуєш такі штуки одну до другої. Напевно, якщо робиш сторінки послідовно і знаєш яка буде наступна – такого можна уникнути :)

Тепер про різання фотографій, чи різних картинок. Цікавезних ефектів можна тим досягнути, наприклад:

проджект лайф своїми руками з аграфкою 01

 але уважно вибирайте фотографію/картинку. Вона має бути різноманітна (мені, наприклад, в результаті не сильно сподобалась та, яку на правій сторінці обрала я – вона надто однакова у верхній частині, відповідно не сильно видно, що то розрізане одне фото), а також вона розрізана має гарно вписуватись в кишеньки, в які ви її в результаті складете. Ще мені не дуже подобається, коли ріжуть фотографії з людьми, чи тваринками, то якесь моє особисте мабуть. Раджу переглянути вже оформлені сторінки з такими фотографіями, щоб визначитись чи воно вам пасує :)

Отже, не зволікайте – передивлятися фотографії надзвичайно приємне заняття, приєднуйтесь!

Використані матеріали:


(с) Аґрафка, 2015

 

  • Юля, дуже люблю твою рубрику – стільки цікавинок, різноманітних моментів, а особливо створюють чудовий настрій звичайно ж фото!! Дякую за натхнення! :)

    • та, без фото було б не так )))
      на здоров”я, і дякую :)