ПростоАльбом. Частина #4

На календарі – зима, а Юля ще не встигла заховати різні зимові прикрашалки в далеку коробку, отже є чудова нагода оформити сторінки про зиму до альбому в стилі Project Life!

Цього разу я вирішила зробити одну суцільну сторінку на одній стороні розвороту, і багато фотографій на іншій. Ось що з цього вийшло:

проджект лайф аграфка 05

проджект лайф аграфка 06

проджект лайф аграфка 07

Розкажу трохи про деталі.

Деталь перша – оверлей, або прозора цупка плівка з надрукованим на ній зображенням. Оверлеї дають дуже цікавий ефект при використанні, але з ними треба побавитись щоб зафіксувати їх так, щоб це було гарно і не зіпсуло загальну картину. Його можна пришивати, приклеювати (в непомітних місцях або маскувати місця де клей – бо його видно), пришпилити степлером чи брадсами, можна навіть прикріпити скріпкою.

На отій великій сторінці я його в двох місцях пришивала (та смужка з полароїдними знімками, що зверху, та маленька фотографія внизу), а в одному місці приклеїла. І можу розказати, як мені з ним працювалося.

Отже, якщо ви пришиваєте – обов’язково зафіксуйте оверлей паперовим скотчем. Він страшенно слизький, і навіть зафіксований все хоче кудись з’їхати. Скотч краще пару разів приклеїти-відклеїти кудись на шкіру перед використанням, бо якщо він дуже липкий – може потім понищити папір, з якого будете відклеювати. І ще, перед тим як шити – спробуйте на непотрібному шматочку для початку, щоб перевірити чи добра голка в машинці, і чи нормально натягнуті нитки. Зрештою, ця порада добра для всього, що починаєте шити, мабуть )))

Якщо зібралися клеїти – наносьте клей в тих місцях, де буде не видно (в мене якраз там однорідний малюнок, і Glossy Accents від Ranger, з його тонким носиком дав собі раду з тим на 5 з плюсом. також думаю можна для того використати Клей Tonic studios – ПВА 60мл). Або, якщо місць для непомітного нанесення клею нема, відразу плануйте, чим будете маскувати ті місця де клей.

Ось і всі мої секрети про оверлей :)

І деталь друга – дерев”яна рамочка, всередині якої штампик. Тут не те щоб дуже все складно, але якщо ви хочете щоб все було рівно, і не знаєте як (тобто де) тоді виштампувати зображення – читайте далі :)

проджект лайф аграфка 08

Покажу вам на іншому листку, бо я так захопилася створенням, що забула відзняти процес))

Отже, прикладаєте рамочку в те місце, де вона буде…

проджект лайф аграфка 01

тоді олівцем відмальовуєте її внутрішні контури. Ура, тепер видно де штампувати!!

проджект лайф аграфка 02

Не забудьте витерти олівець перед тим, як клеїти рамочку ;)

проджект лайф аграфка 03

І ось він, результат:

проджект лайф аграфка 04

Зимові сторінки чудово доповнюють сніжинки і паєтки, а відштамповані сніжинки гарно урізноманітнюють фон, при цьому не забиваючи його зайвими деталями.

Тепер ви знаєте, що в таких альбомах можна робити і великі сторінки, а ще знаєте як давати собі раду з оверлеєм :) До речі, якщо у вас є інші способи прикріпити оверлей – пишіть в коментарях, буду дуже вдячна!!

До зустрічі ;) 

Використані матеріали:

 


(c) Аґрафка, 2015

 

  • Юля, страшенно люблю твої сторінки в Просто Альбом!! Завжди дуже цікаві деталі, секретики і “прийомчики”))
    Метелик і любителька огірочків неймовірно чудові і неперевершені, як і завжди!!:)

  • блін, і чого я тільки зараз побачила коментар?
    дякую :)
    без них сторінок би не було, це точно )))