ПростоАльбом. Частина #3

Оскільки в п’ятницю у нас буде розіграш мрії від Аґрафки, то ми вирішили сьогодні опублікувати останній в цьому році допис з рубрики ПростоАльбом про те, як швидко та гарно оформляти сімейні альбоми. Юля на прикладі свого сімейного альбому знову поділиться власним досвідом і продемонструє, що робити такі альбоми абсолютно недорого! 

Привіт всім читачам рубрики про те, як просто зробити порядок у фотографіях!

Цього разу я вирішила почати розбирати фотографії з нашого відпочинку на Світязі. А там – вода, пісок, дерева-квіти, ммм!!!! І мені страшенно захотілося додати туди акварелі. Отже, я взяла акварельний папір, фарбу, пензлик, і – додала :)

Під час роботи винайшла для себе спосіб трохи розкрутити покручений надмірною кількістю води папір – машинка БігШот чудово дає собі з тим раду :) Кладете покручений папір, тоді зверху ще один цупкенький папір (слідкуйте, щоб він був значно більший за той нижній, бо інакше лишиться слід від нього), накриваєте пластиною і прокручуєте. Можна перевернути іншим боком і повторити, до речі, не зашкодить.

А ще –  знайшлося місце для Катрусиних малюнків (це вам ще одна підказка, беріть з собою в поїздки невелику папку, куди складайте щось цінне. коли надумаєте потім робити альбом – як знайдете ;) )

Ось вони, сторінки зі Світязя:

project life agrafka 01

project life agrafka 05

Детальніше:

тут акварельний папір помальовано акварельною фарбою, в ньому зроблені висічки ножем від Сіззікс, додано емальовану фігурку, та зроблено напис від руки:

project life agrafka 06

чипборд-кораблик був спочатку розмальований аквареллю, але мені захотілося зробити кольори яскравішими. Тож я нанесла на вітрила пігментне чорнилко, посипала пудрою та запекла феном для ембосингу. Рибки – наліпки з дитячого набору :)

project life agrafka 02І просто кілька фотографій:

project life agrafka 08

project life agrafka 03

project life agrafka 04

project life agrafka 07

Використані матеріали:

А також акварельний папір, акварельні фарби, степлер та дитячі наліпки :)

Я навіть не уявляю, чи можна використати ще менше матеріалів, ніж сьогодні було в мене ))) Тому приєднуйтесь, в швидкому скрапі зовсім не страшно, а часто ще й зовсім не дорого ;)


 

(с) Аґрфака, 2014