ПростоАльбом. Частина #1

Альбом з фотографіями, створений власними руками – це швидко і просто. Не вірите? Тоді Вам – в нову щомісячну рубрику ПростоАльбом!

Щомісяця, на прикладі сторінок у свій сімейний альбом Юля Джала буде показувати вам абсолютно нескладні у використанні прийоми, що дозволять зробити сторінки цікавішими та яскравішими. В Аґрафці цей вид скрапбукінґу ми любимо називати швидким скрапом чи лінивим :) Отже, зустрічайте перший розворот від Юлії:

Напрямок Project Life (Проект Життя) зацікавив мене відразу, як тільки я про нього дізналася.

Перше, що мені сподобалося – є готові картки різних дизайнів, які потрібно просто розмістити у готових файлах з кишеньками, поєднуючи їх з фотографіями, і додаючи трохи декору та записів. Тобто якщо ви – новачок, не маєте інструментів, не володієте різними прийомами-техніками, але хочете щось більше ніж просто фотоальбом, це – для вас. Також це дуже зручно, якщо ви не маєте багато часу на створення альбомів, бо наявність всього готового дуже спрощує та суттєво пришвидшує процес.

Друге – цей напрямок не потребує якогось одного глобального проекту або стилю, від якого не відступиш під час роботи. Бо якщо ви не робите альбом щодня кілька тижнів підряд, а лише час від часу і з перервами, дотримуватися стилю досить важко.

Третє – що не мусиш почати і закінчити, а можна просто час від часу зробити сторінку, чи розворот. Я от, наприклад, не люблю початі і незавершені справи, тому досі і не бралася починати наших альбомів.

Четверте – завдяки вже готовим файлам для сторінок, процес компонування фотографій, карток та декору набагато простіший, ніж на класичних скрап-сторінках.

І п’яте, дуже важливе для мене, – на такій сторінці розміститься набагато більше фотографій, ніж на вже згаданій класичній скрап-сторінці. А ще – записи, різні дрібниці на згадку ітп.

Одним словом, це чудова можливість як для новачків, так і для досвідчених скраперів зекономити свій час і при цьому встигати задокументувати важливі події зі свого життя.

Процес створення розвороту до альбому:

Отже, сторінки про те, як ми з дівчатами ходимо на танці:

просто альбом 9544_1

просто альбом 9545_1

Трохи деталей:

просто альбом 9551

просто альбом 9552 copy

просто альбом 9554 copy

просто альбом 9561

І, як і обіцяла, цікава та проста у виконанні техніка: вишивання малюнка. Ось картка із сердечком, де мені просто сердечка було мало, хотілося його якось виділити.

просто альбом 9480

Для цього підкладаю під папір килимок (такий як цей, тільки менший) і шилом роблю дірочки

просто альбом 9483

 тоді беру голку з ниткою (використовую нитки для вишивання), і вишиваю по вже готових дірочках

просто альбом 9487

Готово!

просто альбом 9560

Таким способом можна вишивати штампи, будь-які вже готові малюнки, та навіть ваші власні написи – можна зробити для цього трафарет на кальці: зробити (в кальці) дірочки, а  потім акуратно перенести то все на папір.

 Осінь – хороший час почати розбирати фотографії, приєднуйтесь!

 Матеріали, які використовувались для створення сторінок: 

(c) Аґрафка, 2014

  • Юлька-булька

    ооо, як же це мені в тему! я вже 3 місяці вишу з альбомами, розпочала, а доробити ніяк – от якраз як його ті фотографії і прикраси розмістити, щоб зі смаком було і не забагато, то ніяк мені не йшло…. а тут, ну от прямо на тарілочці! Аграфка, Юля – я з вами!