ПоSmashимо з Аґрафкою?

Життя яскраве! Навіть у похмурі дні знайдеться кілька речей, які роблять життя кольоровим. Чудово було б занотувати такі враження!

Для цього можна взяти готовий дизайнерський щоденник, або ж самому трішки подизайнити і отримати море позитиву й задоволення:)

Отож сьогодні пропоную вам зіскрапити щоденник або такий собі Smashbook. Він може бути тематичним, присвяченим певній події чи періоду в житті або ж бути записником на щодень. У ньому можна занотувати чи зобразити все що завгодно: зустрічі, враження, думки, почуття, мрії, плани – будь-які миті, з яких і складається наше життя. У процесі додамо фото, меморабілію (квиточки, серветки, етикетки, кришечки і т.п.) – і ось уже сторінки наповнюються і захопливо розповідають історії з нашого життя!

 

А ось і моя натхненниця – колекція Glitz Design Color Me Happy.

Починаю з обкладинок. Питання розміру вирішується швидко: папір формату 20х20, обкладинки матимуть ще й функціональну роль – як конверти для фото та меморабілії. Отож відрізаю “зайві” смужечки (навіть тут Glitz-дівчата надизайнили! – приємний бонус:)) і складаю аркуші паперу так, щоб утворились “кишеньки”. Декорую, а тоді зшиваю.

  

Наступний крок – smash-секретики:) Мінусом таких щоденників є те, що в них не дуже застосуєш об’ємні прикраси, адже на сторінках будемо писати. Але ця незручність повністю компенсується – фантазуємо і придумуємо різноманітні конвертики, розділювачі, усілякі схованки для наших “трофеїв” – меморабілії та фото. Обов’язково експериментуємо з розмірами, формами та фактурами!

Після насиченого творчого штурму трішки відпочиваю, готуючи папір для нотаток. З різаком це дуже просто! Ці листи також ріжу спеціально різних розмірів – адже так цікавіше.

Щоденник роблю на пружині. Як на мене – це зручніше, ніж прошитий смеш чи на кільцях (суб’єктивно;)).

Спочатку біндером роблю отвори для пружини, беру папір групами по кілька листів. Тоді складаю в потрібному мені порядку всі ці конвертики, розділювачі, аркуші для запису, обкладинки – тобто формую записник. Приміряю висоту зібраного блоку і висоту пружини – для гарного вигляду висота блоку має бути меншою – адже під час заповнення щоденник “погладшає”:)

В зворотньому порядку чіпляю все це на пружинку і акуратно стискаю біндером. Важливо тримати блок чітко по центру і ручку опускати теж централізовано, не схиляючи її вліво чи вправо – тоді пружина стиснеться рівно і набуде круглої форми.

Також мій смеш має дві додаткові обкладинки з цупкого прозорого пластику. Адже основні обкладинки паперові, і щоб вони зберігали свій вигляд і не потріпались – прозорий захист – те що потрібно.

 

А тепер трішки деталей:)

Обрізки, які були “поза зоною” 20х20, стали цікавими акцентами;) Декоративна стрічка washi tape, наліпки, скріпки та кольорові скоби – виявляється і без об’єму буває весело:

Різноманітні кишеньки, розділювачі, все це різного формату – страшенно цікаво, що буде далі, коли перегорнеш сторінку!

Конвертик з кальки – зараз для наліпок, якими можна доповнити свої поточні записи, а пізніше для фото чи пам’ятних дрібничок.

Сподіваюсь, у вас уже з’явились ідеї власного щоденника?;) Не відтягуйте море задоволення!:)

Smash-ила разом із Аґрафкою Купранець Ірина (Soniachna)

І товари з нашого магазину знайдете за посиланнями:


 

 


(с) Аґрафка ТМ, 2013