Починаю вишивати!

Дуже хочу вишивати! Але чи вдасться мені? І з чого почати?

Такі думки виникають у багатьох наших підписниць.

Найсміливіші озвучують їх у приватних повідомленнях – і саме завдяки вам з’явилась ця стаття!

Зрозуміло, якщо востаннє ви займались рукоділлям ще у школі, зараз виникають певні сумніви – чи зможете? І чи буде цікаво, чи отримаєте ті емоції та задоволення, на які очікуєте?

Наша порада така – обов’язково треба спробувати! Починати з чогось одного, поступово пробувати інші техніки, матеріали – тільки так зрозумієте, що дарує найбільше радості саме вам :)

Хтось в результаті розуміє, що найбільше любить вишивати набори, коли все підібрано і укомплектовано виробником – сідаєш і вишиваєш, а хтось любить самостійно шукати й підбирати візерунки і створювати різноманітні предмети вжитку – від одягу до аксесуарів з вишивкою. Хтось шаленіє від “простирадел” (картин величезного розміру і повної зашивки), а хтось закохується в мініатюри. А є й такі рукодільниці, які люблять творити у будь-яких техніках і видах рукоділля. Важливо почати!

Отож, з чого розпочати вишивальниці? Розглянемо це питання на прикладі асортименту наборів одного з найвідоміших світових виробників – Dimensions.

Всі набори цієї фірми комплектуються канвою аїда, нитками муліне, голкою, схемою та детальною інструкцією.

Ми пропонуємо розпочинати з малих або середніх за розмірами наборів, наприклад

Dimensions 16656 Music is Harmony

agrafka.com.ua_dimensions_music_is_harmony_cross_stitch_kit_16656.jpeg

Dimensions 35068 Dawn Of A New Day

agrafka.com.ua_dimensions_dawn_of_a_new_day_cross_stitch_kit_35068.jpeg
Dimensions 35176 Oriental Orchids

k35176

Dimensions 70-35310 Mason Jar Lineup

agrafka.com.ua-frau.spektor-Dimensions-70-35310-Mason Jar Lineup.jpeg

Перевагою цих наборів є не надто великий розмір, неповна зашивка площі картини, невелика кількість кольорів ниток, багато півхрестиків.

Вказані особливості дозволяють досить швидко отримати результат і оцінити свої враження.

Наступними за складністю є набори Dimensions з серії Gold Collection PETITES. Ці роботи невеликі за розмірами, проте складніші у виконанні. Тут уже більша кількість номерів ниток в дизайні, з’являються бленди (поєднання кількох кольорів в одному шві), частенько потрібно перестрибувати з кольору на колір всього через кілька хрестиків, окрім хрестика та півхрестика застосовувати інші види швів, наприклад французькі вузлики, та ще й каунт канви переважно 18-й. А ще тут багато шва бекстіч (шва голкою назад). Для деяких рукодільниць це справжнє випробування!

Проте, вишиваючи і завершивши таку роботу – ви отримаєте чудовий результат і неймовірне задоволення! Адже дизайни Dimensions детально пропрацьовані, а позначка Gold Collection означає, що цей дизайн “залайканий” рукодільницями всього світу мільйони разів:) І якщо впорались так багато дівчат і жінок, ви також зможете!:)

Dimensions 06884 Chickadees in Spring

agrafka.com.ua-kardashom-Dimensions-06884-Chickadees in Spring Cross Stitch Kit.jpeg

Dimensions 65093 Overlook Cafe

agrafka.com.ua_dimensions_overlook_cafe_cross_stitch_kit_65093.jpeg

Dimensions 70-65171 Stacked Tea Cups

agrafka.com.ua_dimensions_70-65171_stacked_tea_cups_cross_stitch_kit.jpeg

Dimensions 70-08973 Coffee Shoppe, Dimensions 70-08833 A Kiss for SnowmanDimensions 70-08900 Toy Shoppe (Christmas)

agrafka.com.ua olgakoba.scrap Dimensions 70-08833 Dimensions 70-08973 Dimensions 70-08900.jpeg

Найскладнішими у виконанні є Dimensions серії Gold Collection. Тут у наборі вже цілий комплект: і велика робота, і переважно повна зашивка, найчастіше дрібний каунт канви, дуже багато кольорів, півхрестики складеннями навіть у шість ниток, бленди, різноманітні додаткові шви, французькі вузлики і кіломееетри беку (шву бекстіч). Вони потребують значно більше часу на виконання, а отже більшої терплячості та цілеспрямованості на шляху до результату. Незважаючи на всі ці складнощі та труднощі, безліч вишивальниць розпочинає свій рукодільний шлях з набору саме цієї серії. І їхні зусилля винагороджуються понад міру – адже дизайни серії Gold Collection, без перебільшень, завжди Шедеври!

Dimensions 35040 Wreath of all Seasons

agrafka.com.ua-olgakoba.scrap-Dimensions-35040-Wreath of all Seasons.jpeg

Dimensions 35213 Ballon Glow

agrafka.com.ua_dimensions_35213_Ballon Glow_cross_stitch_kit.jpeg

Dimensions 08783 Holiday Village

agrafka.com.ua-floreskul_uliana-Dimensions-08783-Holiday Village cross stitch

Дякуємо рукодільницям за чудові фото. Заходьте до них у гості (клік на фото), надихайтесь, вибирайте на сайті Аґрафка набір до душі і починайте! А ми підтримаємо!


(c) Аґрафка, 2020