Підсумки завдання “Різдво цілий рік” (#вересень2015)

Вітаємо, любі аґрафочки!

Настав час підсумків “Різдво цілий рік” – вересень. У багатьох рукодільниць стартував сезон зимових приготувань, і ми, звичайно ж, радіємо цьому факту. Одна з наших учасниць навіть порахувала, скільки днів залишилось до Нового року. Число вражає, а ще більше вражає, наскільки воно зменшилось з дати публікації. Тому не гаймо часу, в компанії творити цікавіше і веселіше :)

Перш ніж оголосимо результати, хочемо щиро подякувати всім учасницям вересневого завдання за чудові та неповторні роботи!

Ми довго обирали, і таки обрали – переможця і запрошеного дизайнера. І не питайте, яка з цих “посад” головніша, для команди Аґрафки вони обидві Мега важливі!

Ірина-kopiyo4ka зуміла в свою листівку вселити такий святковий настрій, який відчувається навіть крізь екран електронного ґаджета. І Нового року та Різдва хочеться вже і негайно :) Ірино, лаври переможця ваші!

D7F28W8el1g

Забирайте заслужений банер на панельку:

переможець завдання різдво з аграфкою

Запросити з нами подизайнити в одному з наступних різдвяних завдань ми би хотіли Аліну-Ladybird.

Чудова білосніжна листівка запрошує в казковий зимовий світ, і годі опиратися цій спокусі!

Alina

Аліно, якщо ви згодні, напишіть нам на адресу:  blog@agrafka.com.ua з поміткою “Запрошений дизайнер до блогу”, щоби отримати подальші інструкції.

Для вас цей особливий банер-відзнака

запрошений дизайнер різдво цілий рік

Нагадуємо, що автори найкращих робіт на думку Аґрафки та запрошені дизайнери отримують одноразову 10% знижку на будь-яку покупку в нашому магазині.

А тепер розіграш сертифікату в магазин Аґрафка. Отже, за результатом рендому приз отримує…

agrafka_14october2015

Цього разу фортуна посміхнулася Надії, вітаємо! Просимо написати нам на адресу: blog@agrafka.com.ua з поміткою “Переможець завдання у блозі” для отримання призу.

Завтра розпочинається нове завдання. Обов’язково зазирніть до нас і приєднуйтесь до чудової забави!


(с) Аґрафка, 2015

  • Ladybird

    Дякую! Лист написала, знижкою скористалася :)