Підсумки завдання “Різдво цілий рік” (#серпень2015)

Вітаємо, любі Аґрафочки!

Настав час підсумків “Різдво цілий рік” – серпень. Дякуємо всім учасницям за чудові роботи! Нам було надзвичайно приємно милуватися ними, розглядати цікаві детальки, відгадувати застосовані техніки. Відчувається, що цей святковий сезон буде незвичайним і чарівним :)

У серпневому завданні ми зупинили вибір Запрошеного Дизайнера на роботі Evgenia K. Дивлячись на ці святкові теги, поринаєш в атмосферу казки, яка обов’язково присутня на Різдво.

DSC_0707

Євгеніє, якщо ви згодні, напишіть нам на адресу:  blog@agrafka.com.ua з поміткою “Запрошений дизайнер до блогу”, щоби отримати подальші інструкції.

Для вас цей банер-відзнака

запрошений дизайнер різдво цілий рік

Нагадуємо, що автори найкращих робіт на думку Аґрафки та запрошені дизайнери отримують одноразову 10% знижку на будь-яку покупку в нашому магазині.

А тепер розіграш сертифікату в магазин Аґрафка. Зауважимо, що в розіграші не враховувалась сторінка, так як за умовами різдвяних завдань участь приймають лише листівки та теги. Отже, за результатом рендому приз отримує…

agrafka_17september2015

Цього разу фортуна посміхнулася Світлані, вітаємо! Просимо написати нам на адресу: blog@agrafka.com.ua з поміткою “Переможець завдання у блозі” для отримання призу.

А завтра розпочинається нове завдання. Обов’язково зазирніть до нас і приєднуйтесь до чудової забави!


(с) Аґрафка, 2015