Підсумки завдання “Різдво цілий рік” (#липень2015)

Вітаємо, любі Аґрафочки!

Настав час підсумків “Різдво цілий рік” – липень. Цього разу наш челендж видався заважким… Посеред думок про яскраве сонечко, пухнасті хмаринки, теплу водичку, чудові літні краєвиди досить непросто було поринути думками в холод і мороз – ми вас розуміємо. Проте сподіваємось на активнішу участь в наступному завданні :)

А у цьому завданні дві рукодільниці таки наважились прийняти виклик і успішно його здолали, створивши чудові роботи, і ще раз засвідчивши всім нам свою майстерність!

Обох дівчат ми би хотіли бачити запрошеними дизайнерами в одному із наступних завдань, це Марина і Юлія. Помилуйтесь разом з нами на ці чудові святкові роботи

DSC_0367

шарики

Дівчата, якщо ви згодні, напишіть нам на адресу:  blog@agrafka.com.ua з поміткою “Запрошений дизайнер до блогу”, щоби отримати подальші інструкції.

Для вас цей банер-відзнака

запрошений дизайнер різдво цілий рік

Нагадуємо, що автори найкращих робіт на думку Аґрафки та запрошені дизайнери отримують одноразову 10% знижку на будь-яку покупку в нашому магазині.

А тепер розіграш сертифікату в магазин Аґрафка. Отже, за результатом рендому приз отримує…

agrafka_19august2015

Цього разу фортуна посміхнулася Марині, вітаємо! Просимо написати нам на адресу: blog@agrafka.com.ua з поміткою “Переможець завдання у блозі” для отримання призу.

Завтра розпочинається нове завдання. Обов’язково зазирніть до нас і приєднуйтесь до чудової забави!


(с) Аґрафка, 2015