Підсумки завдання “Різдво цілий рік” (#березень2015)

Вітаємо, любі Аґрафочки!

Сьогодні ми підсумовуємо березневе “Різдво цілий рік”. Дуже тішимось, що наш проект вже має постійних учасниць, які завжди дарують чудовий настрій своїми зимовими роботами! Та й у наших дизайнерів вже зібралась чималенька колекція вітальних листівок і тегів, тож усі, хто творить разом з нами, цього року не будуть заскочені зненацька приходом Нового року і Різдва. Приєднуйтесь і ви :)

У зв’язку з невеликою кількістю учасників березневого завдання, ми вирішили обмежитись вибором запрошеного дизайнера. І в одному з наступних завдань ми б хотіли бачити у цій почесній ролі Libella.

1

 

Женя, якщо ви згодні, напишіть нам на адресу:  blog@agrafka.com.ua з поміткою “Запрошений дизайнер до блогу”, щоби отримати подальші інструкції. Для вас цей банер-відзнака.

запрошений дизайнер різдво цілий рік

Нагадуємо, що автори найкращих робіт на думку Аґрафки та запрошені дизайнери отримують одноразову 10% знижку на будь-яку покупку в нашому магазині.

А тепер розіграш сертифікату в магазин Аґрафка. Отже, за результатом рендому приз отримує…

підсумки різдво з аграфкою цілий рік квітень2015

Вітаємо Марію з виграшем і просимо написати нам на адресу: blog@agrafka.com.ua з поміткою “Переможець завдання у блозі” для отримання призу.

Завтра розпочинається нове завдання. Обов’язково зазирніть у блог та творіть зимову красу разом з нами!


(c) Аґрафка, 2015