Підсумки #ФестАграфка та розгіраш призів!

Ось і пролетіло непомітно 2 тижні нашого фестивалю подарунків #ФестАграфка! Нам дууже приємно, що спеціальні знижки від Аґрафки отримали чимало покупців нашого хобі-центру Аґрафка у м. Львові, а нашою програмою лояльності тепер можуть скористатися ще більше нових аграфок. Щасливчикам, які витягнули 50% та 40% знижки, мабуть, варто подумати про лотерею :) везунчики, що тут скажеш! Але також на подарунки від Аґрафки з нетерпінням чекають наші інтернет-покупці, тому не будемо тягнути з цим…

Отже, без довгих прелюдій – одразу до справи! Подарунки від Аґрафки отримують покупці, які протягом 15-31 травня 2016р. здійснили та оплатили замовлення на сайті agrafka.com.ua. Вибір був не рендомний: усім замовленням присвоювався вид рукоділля (скрап, шиття, вишивка) згідно оформлених покупок. Розгіраш подарунків відбувався в сліпу – методом витягування картки з колоди з номером замовлення покупця. Тематичні призи розігрувались серед замовлень тієї ж тематики, щоб особа, яка вишиває виграла дійсно потрібний їй приз, але в загальних подарунках (як от планувальник та ножиці – ми не змогли однозначно визначити їх напрямок :)) брали участь усі номери замовлень. І ось, що ми отримали (прізвища подаємо, як було написано в замовленні):

Усі переможці отримають електронний лист із повідомленням про виграш з детальною інформацією, як отримати свій подарунок. Вітаємо вас, наші аграфочки і дякуємо, що залишаєтесь з нами!

Ну, і нарешті можна перейти до розіграшу головного призу – оновленої машинки для тиснення Sizzix Texture Boutique. Найперше, хочемо усім подякувати за участь в цій авантюрі! А також нагадати, що розіграш відбувається серед усіх фото з соціальних мереж (інстаграм, фейсбук, вконтакте) з хештегом #ФестАграфка та на фоні нашої фотозони з хобі-центру у м. Львові. Тут нам однозначно мав допомогти рендом, але завдання ускладнило те, що кожна соціальна мережа по різному веде себе на запит відобразити усі фото по тегу. Одного разу ми фото бачили, іншого – ні, Складалось враження, що учасник міг змінювати налаштування приватності свого пофілю (згідно правил для розіграшу профілі учасників повинні бути відкритими), але ми і це перевірили і все було гаразд і логіку соціальної мережі (особливо Фейсбуку) нам було складно розгадати. Тому ми прийняли соломонове рішення – спершу рендом обрав одну з трьох соц. мереж, з якої знову ж таки рендом обрав переможця:

festagrafka_results1

З трьох мереж рендом обрав Інстаграм і автор статті (Уляна з Аґрафки) навіть втішилась, бо перебуваючи вже на відпочинку складати дооовгі списки для другого рендому не надто хотілося, але списочок вийшов ось таким (з переліку усіх фото видалені фото, учасники яких не могли брати участь у розіграші (працівники, інформативні фото) і фото, які не відповідали умовам (без фотозони))

festagrafka_result2

Зустрічайте, згідно рендомного вибору машинка поїде… поїде… машинка поїде… до Tasha Vovchuk (@tashavovchuk)

agrafkafest_result3

 

Вітаємо, Ташу Вовчук з виграшем машинки і з профілю видно, що машинка добре стане у нагоді не лише мамі, але й двійко малят зможуть допомагати мамі скрапбучити! Дякую, що приймали участь у розіграші (напишіть, будь ласка, нам на пошту info@agrafka.com.ua і ми повідомимо Вам як отрмати свій подарунок).

Дякую усім, хто підтримав нас на нашому святі відкриття хобі-центру Аґрафка у м. Львові. Свято видалось дуже камерним та душевним у родинному колі… колі аграфок :) Ось тут можна переглянути фото зі свята як все було ))

Напевно все, ось такі у нас гарні новини у перший день літа! Бажаємо усім гарного теплого і головне рукодільного літа! Залишайтесь з нами, адже з нами хобі доступне, дозвілля цікаве!


(с) Аґрафка, 2016

 

  • Tasha Vovchuk

    О!О!О!!!!!!!!!! УРА!!!! Дівчата, це просто неймовірно… хотіла написати неможливо, але ж можливо!!!! :) І справді маленькі помічники в першу чергу все випробовують))))) Дякую вам за те, що ви робите, за те, що надихаєте та балуєте своїх аграфочок такою шаленою кількістю подарунків)))) Ой, класс!!!! Мала моя просить: “Мама, успокойся…” хахахаааа))))))))))

  • Дочкины рукоделки

    Ташик такая милашка:-) рада, что ты с подарочком, солнышко! Ура)