Підсумки блог-хопу “Магія свят”

Вітаємо, наші любі аґрафочки!

Сьогодні ми хочемо оголосити підсумки по блог-хопу, який спільно проводили команда магазину Аґрафка та команда українського виробника чипборду Вензелик. Дякуємо вам всім за участь! Та сподіваємось, що вам було цікаво помандрувати блогами наших дизайнерів та подивитись, яку зимову красу підготував кожен з них.

Отже, для того щоб дізнатись, хто отримав подарунки від наших дизайнерів, пройдіться по цьому списку, та зазирніть у блоги дівчат:

Tanya Sonata Joy

Svetlana Berezinskaya

Орися Чорняк

Kasia Chudinova

Анастасия Гладкая

Marina Kartavenko

Anairda Kashef

Юлия Гаевская

Юля

Iryna Kupranets

Анна Федоряка

Ganna Nazarenko

Даша

І звичайно ми оголошуємо переможця в нашому блозі!

agrafka gift sertificate

Отже, сертифікат на покупку матеріалів у магазині Аґрафка отримує …

agrafka_23december2015

diisim

Діано, вітаємо!! Для подальших інструкцій напиши листа на пошту blog@agrafka.com.ua з темою Переможець блог-хопу.

А щоб дізнатись, хто ж отримує другий сертифікат, запрошуємо вас відвідати блог Вензелик.

банер 2

Нагадуємо, що на поличках Аґрафки свіженькі поступлення красивущих чипбордів від Вензелик, тож можна поспішати за покупками!

Бажаємо кожній аґрафочці невичерпного натхнення і нових творчих здобутків! Творіть разом з Аґрафка!


(с) Аґрафка, 2015

 • Поздравляю победителя! Только вот не понятно чего у Вас 28 человек участников, а у Вензелика 35 (как и в линках?)? Как-то обидно… я, вот, например под номером 31 была…

  • Ірино, та всі інші учасниці блог-хопу, ми дуже перепрошуємо, справді коментування в основному блозі не було цього разу обов’язковою умовою. Проте результати вже опубліковані, тож нехай такими і залишаться. Чекатимемо всіх у завданнях та інших подарункових акціях, які дуже часто проводяться в нашому магазині та блозі, і обіцяємо надалі бути мега-уважними!!

   • Ми все ще роздумуємо над ситуацією, і бачимо, що погано прописали п.2 в умовах, бо надалі нагадали, що “щоб виграти головні призи, треба … залишити коментар у кожному блозі зі списку”. Не розстроюйтесь, ми впевнені, що кожна рукодільниця отримає чудові подарунки у свій час! Щиро бажаємо всім цього!!

    • Я написала коментар у всіх блогах… і у Вас також… Але мій номер не врахувався… Тоді треба було надати номер тим хто написав коментар, тоді під номером 11 була б інша людина… А так просто нас не порахували взагалі… Трохи неприємно… Але… Хай нам щастить в чомусь іншому ;))) Зі святами Вас!

     • Так, Ірино, тут дійсно вийшов неабиякий каламбур(( Хоча можливо так мало статись… Дякуємо за привітання, і взаємно бажаємо чудових свят і несподіваних приємних див!!

 • Ура!!!! Я просто в шоці!!! Неймовірні подарунки під ялинку!!! Щиро дякую організаторам!!!

 • дякую за розіграш )))