Скрап-сторінка “Перший раз у перший клас!”

А ви вже заскрапили свої фотографії з Першого вересня чи фото своїх діток зі шкільного життя? Якщо ще досі вагаєтесь, то маємо для вас натхнення чудового оформлення сторінки в рамочку чи до альбому.

Сьогодні в Аґрафці спогади з дитинства – спільно з дизайнером Тетяною Пищик в рубриці “Натхнення з Аґрафкою” скрап-сторінка з безліччю деталей.

school page

Натхненням знову ж послужила чудова шкільна колекція від Prima, яка, на нашу думку, ідеально підійшла до чорно-білої фотографії Тетяни, а кольорові акценти з квітів, емалевих крапочок, клякс від спреїв дуже оживило сторінку і надало їй неабиякого шарму!

school page 3Деталі сторінки заворожують і їх хочеться розглядати і розглядати!

school page 4

school page 5Неймовірне поєднання металевих та гіпсових прикрас, паперових квітів та емалевих дотсів, дерев’яних висічок та чипбордів, напівперлинок та наліпок з тканинних літер.

school page 6

school page 7

school page 8

Застосування масок-трафаретів, об’ємних паст, спреїв, чорнил – оце так нагода побавитись в митця, а головне будь-який результат буде творчим результатом! Сміливо експериментуйте – тут немає місця похибкам чи стандартам, лише уява і власне бачення!

school page 9

school page 10

school page 11

Так і хочеться пригадати слова з пісні:

Старі фотографії на стіл розклади,

Дитячі історії смішні розкажи

І справжнім друзям не забудь, подзвони

Бо добре чи зле, з тобою завжди вони

 

Сподіваємося, у вас як і в нас з’явилося непереборне бажання заскрапити свої шкільні фото!

В роботі були застосовані такі матеріали:


 

(с) Аґрафка, 2014