Рубрики нашого блогу:

Ми раді ознайомити вас з рубриками нашого блогу. На сторінках Аґрафки ви знайдете щомісячні творчі завдання на різні тематики, чудові надихаючі пости та детальні майстер-класи з різних видів рукоділля, а також авторські рубрики наших дизайнерів:

Творчі завдання - асоціації

Щомісяця дизайнери нашої команди готують ряд чудових завдань, участь в яких може взяти кожен.

Якщо ви ніколи не брали участь у творчих завданнях, але дуже бажаєте спробувати, то рекомендуємо почати саме з завдань-асоціацій, адже до роботи немає чітких обмежень та вимог – головне це ваша асоціація! З чим у вас асоціюється: тепле і духмяне, темне і брутальне, легкий та ніжний? Якщо ідея не одразу виникає в уяві, тоді чудовою допомогою стануть роботи наших дизайнерів.

Творчі завдання

Ще одна досить популярна тематика творчих завдань нашого блогу – це геометричні завдання.

Щомісяця наша ДК задає тему – це можуть бути кола, трикутники, смужки чи інша геометрична форма, яку необхідно використати в роботі. Щоразу роботи дуже цікаві і надзвичайно надихаючі.

А також, у кожному завданні учасники можуть отримати відзнаку дизайнерів Аґрафки чи спонсорський приз від магазину.

Творчі завдання
Творчі завдання - геометрія
натхнення із Сіззікс

Рубрика для тих, хто любить роботи із застосуванням вирубок, зроблених на машинці для тиснення та вирізання. Наші дизайнери щомісяця надихатимуть Вас новими ідеями із застосуванням саме ножів для вирізання від Sizzix.

ПростоАльбом – це рубрика про те як просто зробити альбом :) Не обов’язково бути майстром на всі руки чи досконало знати усі техніки та прийоми у скрапбукінгу, достатньо любити знимкувати і збирати свої спогади в кишеньки, а як це робити просто та легко навчать і на власному досвіді покажуть наші дизайнери!

Доєднуйтесь, адже крім практичних знань та натхнення, кожен має змогу отримати цінні призи для власного альбому в стилі Project Life

ПростоАльбом
рубрика ПростоАльбом
рубрика Натхнення з Аграфкою

Якщо ваша творча Муза втратила натхнення чи вже немає бажання доробити давно забутий проект, то саме ця рубрика дасть вам необхідний заряд натхнення та неспинного бажання взятися до улюбленого хобі.

Якщо ж ви досить активні у власному хобі, то така рубрика може  підказати нові напрямки для власного розвитку чи заохотити опанувати нові види рукоділля. Щоразу цікаві ідеї та яскраві фото неодмінно надихнунь до нових творчих експериментів та злетів!

Натхнення з Аґрафкою

Авторська рубрика від нашого дизайнера Лілії Рицар “Чисто і просто з Лілюською” – ідеї та покрокові описи створення листівок в стилі чисто та просто (clean and simple).

Якщо вам подобається мінімалізм у роботах, чистота кольору на білому фоні та відчуття оригінальності, то така рубрика неодмінно підійде вам до густу.

Чисто і Просто
рубрика Чисто і Просто
рубрика Шиємо з Аграфкою

Без перебільшення ця рубрика справжня скарбниця крутих майстер-класів по шиттю та виготовленню ляльок.  Тут ви знайдете детальний покроковий опис кожної роботи, поради від майстрів та їхні власні секрети у роботі.

Роботи завжди практичні, а майстер-класи описані до найменших дрібниць – ви неодмінно заціните, який пласт роботи, виконали майстри для підготовки статті з цієї рубрики, а також переконаєтесь, що шити з Аґрафкою може кожен :)

Шиємо з Аґрафкою

А також на сторінках нашого блогу ви знайдете багато практичних майстер-класів по скрапбукінгу та не тільки. Навчитесь новим технікам та прийомам, підглянете як це роблять інші :)

У кожному майстер-класі є посилання на використані товари з нашого магазину, тож не втрачаючи натхнення можна швидко придбати необхідні товари і вже на наступний день випробовувати отриманні знання з МК

МК по скрапбукінгу
Масйтер-класи від Аграфки
Творчі завдання Різдво цілий рік

Якщо вам знайома передноворічна метушня з подарунками, то обов’язково візьміть участь у завданнях “Різдво цілий рік”, адже протягом року ви неодмінно назбираєте багато листівок та тегів на новорічно-різдвяну тематику і тепер зимові свята не застануть вас зненацька

А приємним бонусом до кожного завдання є спонсорський приз від інтернет-магазину Аґрафки та відзнака наших дизайнерів!

Різдво цілий рік

Крім того у нашому блозі регулярно публікуються огляди товарів, рекламні кампанії магазину та інша корисна інформація. Запрошуємо вас підписуватись на оновлення нашого блогу та завжди бути в курсі останніх подій. Інформацію про те, як підписатися на наш блог читайте тут