Огляд паяльника для фотофайлів від WRMK – Photo Sleeve Fuse +відеоогляд

Доброго всім дня!
Сьогодні я підготувала огляд дуже цікавого інструменту – паяльника для фотофайлів WRMK – Photo Sleeve Fuse. За допомогою цього інструменту можна легко змінити фотофайли, які у вас вже є, чи зробити нові. Окрім цього з цим інструментом можна дуже легко робити листівки-шейкери, брелоки, додатковий декор для альбомів, прозорі закладки з фото для книг та ще багато чого цікавого.

Набір містить:

– паяльник
– лінійку
– насадку для спаювання
– насадку для різання
– підставку
– інструкцію (англ., фр., нім.)

огляд FuseTool від WRMK 01

Компанія WRMK випускає три різновиди паяльників. Трубки, в які вкручуються насадки та самі насадки – однакові, а ось ручки та вилки відрізняються. Отже ви відразу зорієнтуєтесь, який вам потрібен. Такий, як у мене – з тонкою ручкою має вилку, яка підходить до наших розеток, тобто євро-вилку. І як прокоментували фахівці з WRMK, використання пальника з вилкою, що не підходить до наших розеток, разом зі спеціальним перетворювачем напруги може призвести до некоректної роботи паяльника та його поломки.

огляд FuseTool від WRMK 02

З моменту випуску цього інструменту компанія WRMK значно розширила лінійку матеріалів та декору для нього. Тепер у наявності є спеціальний папір та декор, який можна один з одним склеювати за допомогою Fuse.

огляд FuseTool від WRMK 03

Окрім цього We R Memory Keepers розробила дві нові насадки, нову фігурну лінійку, силіконовий килимок з кишенею для зберігання паяльника та ящиком для зберігання всіх матеріалів.

огляд FuseTool від WRMK 07

Ця сторінка повністю зроблена з матеріалів лінійки FUSEable. Усі її елементи, включно спеціальний папір, спаяні між собою.

огляд FuseTool від WRMK 06
джерело фото: блог WRMK by Jen McDermott

Паяльник Fuse стане незамінним помічником при роботі над кишеньковим альбомом. Для прикладу я зробила сторінку, використавши один з найпопулярніших файлів. Але трохи змінила його вигляд, додавши два шви та розділивши нижні кишені навпіл.

огляд FuseTool від WRMK 04

 

огляд FuseTool від WRMK 05

Я зробила детальний відео-огляд паяльника, де розповідаю про основні принципи роботи з цим інструментом, які підкладки можна використовувати, щоб не зіпсувати поверхню стола, та що ще окрім фотофайлів можна використовувати. Приємного перегляду!

Детальний огляд цього інструменту, а також відеоогляд представлений Тетяною Батрак спеціально для Аґрафка.


(c) Аґрафка, 2015

 • Татьяна Шпачинская

  Огляд просто чудовий! Дуже дякую!
  А голос такий таэмничий :))))!

  • Tanya Batrak

   Дякую, Танюш ))) То я писала звук уночі )) тому трішки шептала. Ну і трішки хвилювалася ))

 • Поморцева Тамара

  Таня, очень классный обзор! Давно хотела посмотреть что за зверь этот фьюз)

  • Tanya Batrak

   Спасибо, Тома! Да, фьюз – классный зверь ))

 • Давно заглядывалась на него, но сомневалась нужен ли он. Теперь все стало на свои места, конечно НУЖЕН!))

  • Tanya Batrak

   Рада, что обзор пригодился :)